Dövme dizaynı fikri

Bütün interneti araştırdık ama yine de 'hah işte tamam budur' diyeceğimiz birşey bulamadık. Mesela deviantart'ta 1000 küsür sayfa araştırdık ve onun gibi başka siteler de cabası. Usta bir grafikere çizdirtmeyi düşündük ama zaman kısıtlı. Tabi aranızda 1 günde güzel bir dövme dizaynı çizebilecek babayiğit varsa bira ısmarlarım. Olmadı herhangi bir yerde bir dövme resmi ya da dövme olabilecek herhangi bir çizim göndermenizi rica ediyorum. Nasıl birşey olsun derseniz içinde herşeyden birşey bulabileceğiniz, kara mizah misali derin anlamları olan ve ömür boyu anlamını yitirmeyecek, insanın öz değerlerini ifade edebilecek bir dövme. Daha esnek de düşünebilirsiniz. İmkansızı istemiş gibi oldu ama yine de soruyorum işte. Biliyorum kişiye kalmış birşey ama güzel fikirler gelebilir.

edit: ne istedigini bilmemezlik degil aslinda, "tribal ejderha" istiyorum kadar basit birsey degil iste istenen, sadece fikir bekliyoruz.

ayni seyi yazip duracaksaniz yazmayin daha iyi, edit'te acikladim hala yaziyorsunuz. sadece dovme fikri verecekseniz cevap verin. ayrica arkadasim icin bu, o yuzden birinci tekil sahis olarak yazmadim duyuruyu.

  • ermanen  (21.05.10 10:33:12 ~ 10:34:39)
Yanıtlar gayet haklı, bence de henüz yaptırmayın. Zaman kısıtlı demenizden havaların ısınması hasebiyle dövmenizi gururla göstermek için can attığınız anlamını çıkarıyorum ama ömür boyu kalacak o. Ömür diyor.

  • hopi  (21.05.10 10:36:18)
zamanin kisitli olmasinin baska sebepleri var ve sirf bunun icin para biriktirilmis. bu duyuruyu anlam cikarin diye yazmadim, sadece fikir verin, arkadasin kesin karari kendine kalmis, ayni seyleri arkadasa ben de acikladim kac kere, ama sadece fikir istiyor.

  • ermanen  (21.05.10 10:50:09)
eheh yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum. yazmayın demişsin de tutamadım kendimi. dövmeyi sindirmek lazım ilk önce yoksa kağıda karaladığın "can sıkıntısı gidergeci" çizimlerden öteye gitmez.

fikrimi özel mesaj olarak atacağım :)
  • kimlanbu  (21.05.10 11:04:47)
discovery channel'da 14 civarlarında miami ink diye bir program oynuyor, izlemenizi tavsiye ederim.

  • ziplayan meksika bamyasi  (21.05.10 17:59:52)