Rar dosyası şifresi

Bir süre önce rapidden 8 partlık bir winrar dosyası indirdim.Ancak şu an şifresini hatırlayamıyorum.Nereden indirmiş olabileceğime dair en ufak bir fikrim yok.Rapidlibraryden arattım ancak sadece partlar çıkıyor şifresi yine yok.winrardan şifresiz açma imkanım var mı?Bu arada dosyanın adını yazıp arattım ama yine sadece download için linkler çıkıyor hiçbirinde pass yok

download için linklerin bulunduğu sayfadaki yorumlara bakın.mutlaka birisi sormuştur şifreyi.oradan çıkar büyük ihtimal.

  • p a t r i o t  (30.04.10 20:40:06)
dosya.ismi.surum.adi.rar 'sa googleda arat mutlaka bulursun. bir ihtimalde ana .rar 'ı açtığında sağda infosu gözükür

  • efendy  (30.04.10 20:41:25)
patriot ve efendy'nin dedikleri olmazsa o dosyaları silebilirsin bence.

  • sutlu nescafe  (30.04.10 21:04:01)
öyleyse üzgünüm ama;

(bkz: shift del)

Your search - "tyasoloths_zwhs_sas.part01.rar" "tyasoloths_zwhs_sas.part02.rar" - did not match any documents.
  • efendy  (30.04.10 21:46:02 ~ 21:46:19)
verdiğin linkte \...\ yerde başka bişey yazması lazım nokta yerine, onu bilirsen google aramasında çıkması olasılığı artar, bu benim başıma da gelmişti bi kaç kere tek çözümo linki google'da aratıp kaynağa dönmek. ha ama google'ın indexlemediği siteler var mı o kadarını bilmiyorum ben her defasında buldum....

edit: şöyle bir durum da var, verdiğin linkin son yerinden arama yapınca garip bir site çıkıyor, orayı sen de bulmuşsundur muhtemelen /dead-rock-machine yazan kısmı diyorum, sen bu "dead rock machine" kombinasyonlarını falan denesen, veya "www.rapidshare1.com" varyasyonlarını...
  • esenboga  (30.04.10 21:57:57 ~ 22:01:25)
önce
tyasoloths
zwhs
sassilin
tek tek deneyin olmuyorsa hiç kasmayın silin.
  • foradream  (30.04.10 22:44:39)
internet geçmişinize bakın bir belki orda indirdiğiniz adresi bulabilirsiniz.
yada hangi download manager i kullanıyorsunuz ?
mesela flashget ve idm de indirilenlerde dosyaya sağ tıklayıp özellikler diyince nerden indirdiğinizi gösteriyor.
  • voiceofthemysteron  (01.05.10 00:11:26)