Nokia 5800

Efendim bir telefon almak istiyorum sizden telefon tavsiyesi istemiyorum,bu 5800 telefonuna tav oldum fakat bir telefoncu onlar yazılım hatalı,alma dedi ama adamında elinde bu telefondan yoktu.Var mı sevgili duyuru üyeleri duydunuz veya tecrübe ettiniz mi?

daha öncede açılmıştı bu ve kullananlar çok memnundu o telefondan

  • deep435  (09.02.10 22:08:28)
2 arkadaşım kullanıyor, yakındıklarını duymadım, gayet memnunlar. seri üretim ve rekabetten dolayı, 0 problemle çalışan telefon yok zaten piyasada :)

  • togi  (09.02.10 22:09:22)
ben kullanıyorum 1 yıldır,herhangi bi sorunu yok.yazılım güncellemesi falan da yaptım gayet iyi tavsiye ederim..ses,görüntü vs. her konuda iyi özelliklere sahip.enazından bana göre..multi function telefonların hepsinde var bu tür kucuk sorunlar.özellikle de Nokia'da..okadarcık olsun ;)

  • saleen  (09.02.10 22:36:28)
bildiğim tek sorunu DivX oynatamamasıydı.mecburen convert etmeniz gerekiyordu. Eğer yazılım güncellemeleri ile bu sorun hallolduysa bu mesajı dikkate almayınız.

  • orion takim yildizi  (09.02.10 22:56:50)
ben 1-2 gun kullandım. gözüme çarpan tek sorun; mesaj yazarken, karakter sınırına yaklaşınca alette bir yavaşlama olmasıydı.. onun dışında gözüme çarpan bir yamuğu yoktu.

  • levrek  (09.02.10 23:05:45)
5800'ın satılmaya başlandığı zamanlarki telefonları çok sorun çıkarıyordu. yazılımları sorunlu denilmesinin sebebi odur.
ancak şu anda satılan 5800'lar güzel telefonlar. bir kaç gün önce v40 diye yeni bir yazılımı yayınlandı ayrıca, telefonu alıp yazılımını v40'a yükseltirsen elinde canavar gibi bir makine olur. ayrıca çeşitli forumlar sayesinde gps gibi programlar veya oyunlarda yüklersen tadından yenmez.
alırken *#06# yaparak yazılımına da bakabilirsin.
kısaca;
gözünü kapatarak al bence.
  • etna  (09.02.10 23:33:22)
Su gibi satıyor telefon. Son çıkan serisinden bugüne kadar pek şikayet eden olmadığını duydum satış danışmanlarından.

  • fronkul  (09.02.10 23:41:41)
ilk çıktıktan 2 gün sonra aldım 830 liraya (süper kazık girdi biliyorum) tam olarak 1 senedir kullanıyorum her özelliğini dokunmatiği ve yavaşlığı dışında beğenemdiğim yanı yok

  • buffy de vampir sayilir  (09.02.10 23:47:42 ~ 23:48:10)
Onun incesini al, Nokia 5530 Xpress... Duyduğuma göre geçişleri sıkıntı yaratıyormuş, touch'ı zayıfmış yani. 5530'u yakın bir arkadaşım kullanıyor, memnun halinden. Gerçi ben her türlü Samsung'un yanında Nokia'nın esamesi bile okunmaz derim de, onu alacağına 5530 diyorum kesinlikle :)

  • Struttin  (10.02.10 08:18:16)