yılbaşı hediye önerisi

iş yerinde yaptığımız çekiliş sonucunda bana çıkan arkadaşı hiç tanımıyorum. Kendisi kadın, yirmili yaşlarında. Hakkında bildiğim tek şey seyahat etmeyi ve doğa yürüyüşü tarzı etkinleri çok sevmesi.

Hediye limit aralığımız 20-50 lira. Yukarıda verdiğim bilgileri kullanarak ya da kullanmayarak nasıl bir hediye alabilirim sizce? Aklıma hiçbir şey gelmiyor günlerdir. Teşekkür ederim şimdiden herkese.

güzel bir ajanda alabilirsin belki

  • 111111  (15.12.17 13:50:42)
doğa yürüyüşü dediğin için belki outdoor baton olabilir.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (15.12.17 13:55:06)
Zet'ten falan keçe pasaport kılıfı alabilirsiniz. Güzel bir tumbler de olur ama pahalı kaçar sanırım.

  • whoosie  (15.12.17 13:55:43)
Decathlon'a gidip "aa bu olabilir aslında" dediğiniz bir şeyi alabilirsiniz

  • taktikmaktikyokbambambam  (15.12.17 14:02:34)
Yves rocher da ya da bu tarz kozmetikçilerde yılbaşı hediye sepetleri oluyor, güzel kokulu kremler, duş jelleri vs. tüm kadınlar sever böyle şeyleri

  • kpzlktr  (15.12.17 14:04:37)
Buff al, boyunluk: www.buff-tr.com

  • lcha  (15.12.17 14:10:25)
remzi'de seyahat gunlugu var, sahane. onu alabilirsin.

  • fragile lady  (15.12.17 14:14:25)
Doğa yürüyüşünü seviyorsa baton, buff gibi malzemeleri hali hazırda vardır bence.

Tanımadığım birine daha genel bir hediye alırdım ben, kupa, güzel/kaliteli bir mum, bere, atkı, bir mağazadan hediye çeki vs.
  • peggy  (15.12.17 14:41:22)
decathlon'dan çok güzel bir eldiven aldım kendime. soğuk havalarda eldiven giyiyor olmama rağmen dokunmatik telefon kullanabileceğim güzel ötesi bir mor renkte. :) eğer doğa yürüyüşlerini vs seven biriyse böyle bir şey hoşuna gidebilir belki.

  • vedderbaug  (15.12.17 16:14:05)
Buff +1

Termos kupa.
  • hair freak  (15.12.17 16:18:51)
Body Shop'tan kremli dus jelli hediye seti.

  • chitosan  (15.12.17 16:27:19)
decathlon-tchibo-kutupayisi gorulecek magazalar
degistirme karti olacak nasil olsa. en kotu degistirir.
termal corap, boyunluk, hoparlor, kulaklik, bel cantasi olabilir.
kozmetik istemezdim.
  • jimicik  (15.12.17 16:34:59)
decathlonda 30 liraya çok güzel forclaz eldiven var. Eldiven bi nevi sarf malzemesi olduğu için mutlaka işine yarayacaktır.
Buff da sarf malzemesi sayılır, ona da +1.

Bir de sineksekiz ajandası alabilirsiniz. küçücük, ama eminim sevecektir. Tercihen kendi sitesinden isteyin, çok güzel paketliyorlar.
  • bipolar  (15.12.17 16:46:07 ~ 16:53:18)
çok güzel öneriler verilmiş ama lütfen bağış yapma. karşındaki hediye almayı bekliyor "senin adına balinalara bağış yaptım, al bu da belgesi" çok gereksiz bir şey. herkes bağışını kendi yapsın.

  • pinkpeony  (15.12.17 17:11:07)