Facebook Albüm Adı Türetmece

Resim upload etmem pek ancak ilk defa bir sevdicek ile birlikte resimlerimizi koyduğum albüm oluşturayım istedim.

Bhiss, phiss, mY dReAm And I, Aşk vb.. şeyleri istemediğimden değişik orjinal bir şey olsun istiyorum.

latince bir söz olabilir, başka dilde bir söz olabilir, aşk ve sevgi hakkında ya da birliktelik hakkında güzel bir quote olabilir, ne bileyim olabilir işte.

hatta bu başlığı bulduktan sonra deneysel birkaç şey de yazabilirim resimlerin oracıklara. önemli olan başlık hafızım. bulamıyorum...

(katılımcı arkadaşlara şimdiden teşekkürler)

mutluluğun tarifi
al sana mutluluğun gerçek resmi abidin
mutluluğun resmi çizilmez, çekilir

pazar sabah sabah ilk aklıma gelenler :)
  • vejeteryan vampir  (07.02.10 10:23:31)
"il nostro amore lo viviamo io e te" italyanca

yaşadığımız aşk, sen ve ben bu aşkı yaşıyoruz, aşkımız hep yaşayacak gibi anlamlara geliyor.

parla piu piano şarkısından alıntı.
  • hizli sperm  (07.02.10 11:45:31)
'iğrenciz' olabilir bence:-)

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (07.02.10 18:42:46)