Free Shop ile Hangi İçkiyi Getirteyim?

Sheridan's ile Baileys arasında kaldım. Bir tanesini arkadaşıma kakalayabilirim, ancak sınır nedeni ile hangisini getirtebileceğime karar vermeye çalışıyorum.

1- Hangisini getirtsem TR bazındaki fiyatlara göre daha çok kar ederim?
2- Likör mü gelir lan denyo diyeniniz var mı? Chivas mı söylesem?
3- Kararsızım yahu:/

(Polonya->Atatürk Hava Limanı)

ben olsam kesinlikle sheridans getirtirdim. iki üç şişe ile uçağa da binebilir gayet çoğu zaman kontrol bile edilmiyor. hatta almadan önce duty free de ki elemanlarla konuşsun. sorun çıkarsa geçirmek için pasaport bile bulurlar.

  • combofix  (27.01.10 01:42:16 ~ 01:43:26)
bence baileys alcagina Amarula al... hem daha degisik hem "bence" daha lezzetli, hem de daha cok kazandirir sana. 14 euro idi sanirim turkiye free shopta 1 litresi. migrosta 50 lik 55 lira idi... rakamlarda ufak sapmalar vardir buyuk ihtimalle ama ben "amarula"ciyim sonuc olarak... tadindan suphelerin varsa "baileys" seven onu da sever diyim...o ayarda.

bir de bildigim kadariyla turkiye sinirdan istedigin kadar alabiliyosun... yanlis miyim acaba? yanlisim sanirim lan oyle sey mi olur dimi.
  • dirtyfrank  (27.01.10 01:57:33)
o içki limitleri bi şişeye kadar düştü galiba. çok da ümitlenmeyin litrelerce alkol konusunda.

chivas 18-21 olaiblir ?
  • bryan fury  (27.01.10 08:02:31)
%22 ye kadar alkol ıhtıva eden ıckılerden 2 sıse %22 ve ustu sadece 1 sise alinabiliyor. bilgi vermek acisindan.

  • thefin  (27.01.10 10:51:21)