[]

advil yerine ne?
şiddetli regl sancısı için. evde advil kalmamış, o fayda ediyordu. dolorin var, vereyim mi? apranax mı içsin?.
cabral var ama o kesmiyormuş, maxaljin var bir de.
cabral var ama o kesmiyormuş, maxaljin var bir de.

bahsedilen ilaçları bilmiyorum ama buscopan plus kesebilir
- dedimmidemedimmi
(24.07.17 13:57:55 ~ 13:58:37)

İçlerinde en iyisi apranax.
Papatya çayı sallama vs. yapın hemencik ağrıyı alır o da. .
Papatya çayı sallama vs. yapın hemencik ağrıyı alır o da. .
- medre
(24.07.17 13:58:10)

en iyi regl ilacı bence arveles
- fosforlu cevriye
(24.07.17 14:01:55)

Yazar evdeki mevcutlardan soruyor arkadaşlar.
- medre
(24.07.17 14:09:53)

Arvales yoksa apranax
- dunyatuhaf
(24.07.17 14:13:07)

maxaljin le majezik aynı etken maddeli ilaçlar. majezikte ilave olarak tiyokolşikosid var, fda bu maddeye temkinli yaklaşıyormuş o nedenle vermeyi düşünmedim.
advin ve dolorin ibuprofen içeriyor.
dolorinde ibufprofen'e psödoefedrin ilave etmişler. dolorini grip, öksürük için vermişlerdi. o nedenle emin olamadım sorayım dedim.
advin ve dolorin ibuprofen içeriyor.
dolorinde ibufprofen'e psödoefedrin ilave etmişler. dolorini grip, öksürük için vermişlerdi. o nedenle emin olamadım sorayım dedim.
- hayat aklini konusacak bir filozof uret
(24.07.17 14:42:37)
1