Friends dizisi hakkında

İlk 7 bölümü izledim. Ortalama gidiyor ama şu ana kadar hiç güldürmedi. Başlarda olduğum için mi böyle sonradan daha iyi oluyor mu?

Ilk 1.5 sezonda cok az guldugumu hatirliyorum. Daha sonra acayip sardi, kalan 8 sezonu 2 ay gibi bir surede bitirmistim :)
Tabi isinamadiysan devam etme ama bende de durum oyle baslamisti

  • aioniotita  (23.07.17 19:20:00)
Isındım diziye karakterleri sevdim. Devam edeyim o zaman :) HIMYM olmasını beklemiyorum tabi esprileri eskimiştir doğal olarak

  • marowak  (23.07.17 19:24:11)
birkac defa basladim, gulmedigim ve sevmedigim icin biraktim. dunyanin en overrated seylerinden biri olabilir bana kalirsa.

  • fragile lady  (23.07.17 19:24:38)
"HIMYM olmasını beklemiyorum tabi esprileri eskimiştir doğal olarak".

Bismillah! Aman diyim carpilirsin!
  • yetersiz veri  (23.07.17 19:26:24)
Valla bizde izledik tebessüm bile etmedik başlarda sonralarda da etmedik, sonra bıraktık diziyi.

  • basond  (23.07.17 19:27:34)
4un sonlarinda sarmisti beni oyle diyeyim :) ama sevdikten sonra da onlarca kez izlemisimdir.

  • pide  (23.07.17 19:35:34)
İyi de friends daha eski himym'den nasıl esprileri eskimiş oluyor firends'in? olsa olsa himym friendsin çakması olur.

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (23.07.17 19:45:05)
Yetersiz veri +1

İlk ondan sonra alisiyosun. Devam et.
  • elorelia  (23.07.17 19:49:56)
yetersiz veri + 1
Seinfeld Friends'i, Friends HIMYM'ı döver. :)
İlk sezonlar daha durağan ama sonradan daha da açılıyor. O zaman beğenmezseniz bırakın tabii, zorla izlemeyin.
  • aychovsky  (23.07.17 19:56:57)
Ben de ilk sezondan sonra sevenlerdenim,bırakma bence izlemeye devam :)

  • archery  (23.07.17 19:57:44)
Ben daha 2. Bolumde birakmistim dayanamayip. Hic gulmedim. Seinfeld ustune tanimam <3

  • loveisallaround  (23.07.17 20:01:28)
bu tür sitcomların atası seinfeld. ona kesinlikle gülersin diye düşünüyorum. george costanza tek başına yeter:)

  • nothing in my way  (23.07.17 20:26:42)
Ben ilk sezondan sonra alışmıştım. Karakterleri tanımak, ısınmak gerekebilir. İlk izlediğinizde gülmediğiniz bir sahneye karakterleri tanıdıktan sonra yarıla yarıla gülebilirsiniz yani. Bir de ben günde 1-2 bölüm izlerdim. Öyle güzel oluyor.

  • opethian  (23.07.17 21:32:52)
@yetersiz veri+1 demeye geldim.

Bence bu gayet yeterli.
  • qazaqwsx  (23.07.17 22:41:48)
Sonradan sarıyor, alıştıkça karakterleri özlüyorsun, arkadaşların gibi oluyor resmen. Biz eşimle geçen yazı Friendsle geçirdik, bittiğinde baya bi üzülmüştük. Ah Chandler ah.

  • medre  (24.07.17 00:22:13 ~ 00:22:46)
"HIMYM olmasını beklemiyorum tabi esprileri eskimiştir doğal olarak"
Aman diyeyim duymamış olayım. Azimle izlemeye devam 2. sezonla beraber dizi de açılıyor, kendisine geliyor.

  • fengari  (24.07.17 06:40:30)
himiyim ilmisini biklimiyirim tibi ispiriliri iskimiştir diğil ilirik.

sen HIMYM'i tekrar izle bence, bırak Friends'i filan.
  • cezzar dede  (07.08.17 18:48:00)