İstanbul Üniversitesi Sınıfta Kalmak (AGNO ANO) (acil)

3.yy okumaktayım şu an.

1.yy ANO: 2.56 AGNO: 2.56
2.yy ANO: 2.00 AGNO: 2.28

Şimdi benim en büyük amacım 4. yarıyıldaki derslere kayıt yaptırabilmek, bahar derslerini alabilmek yeni dersleri.

Eğer 3. yy AGNO'su, 1.80'in altında gelirse 4.yy dan ders alamıyor muyum?

Ya da 3.yy AGNO'su 1.80'in altında gelse bile 4.yy'a geçebilip, 4. yy da 1.8'in altında kalırsa 5'e mi geçemiyorum?

Kimisi diyor ki seni bahar dönemine almazlar. Kimisi diyor ki iki dönem üst üste sıçman gerek sen yırtmışsın hacı. Ben yırttım mı? Ben sıçtım mı? Nedir durum? N'olur bi' bilen söylesin.

en güzeli öğrenci işlerine danışmak.
ama sanırım 3. yy sonunda agno'n 1,80nin altına düşerse, bahar yarıyılında 4.yy derslerini alamazsın. bahar yyde 2.dönemden ders alıp agnoyu kurtarmak durumunda kalman muhtemeldir. 1 yarıyıl boyunca boş oturmazsın yani...

sıkma canını.. okulu zamanında bitirmek birşey kazandırmaz ama 1 yıl uzatmak çok şey kazandırır. sonradan öğrenciliğimi (hatta avcılar kampüsünü bile) özlediğim için keşke daha çok uzatsaydım diyorum bazen...
  • asil baykara  (30.12.09 03:27:50)
agnoyu 1.8 in altina dusurursen 4 u alamazsin. 2.yy daki dc leri alirsin.

  • oscar wilderness  (30.12.09 03:53:02)
fakülteden fakülteye değişebiliyor; en iyi çözüm fakültenizin sitesinden tüzük kısmına girip araştırmak.. öğrenci işlerine sormak da bir çözüm, ancak güvenmemek gerekir; öğrenci işlerinin yanlış yönlendirmesi yüzünden sınıfta kalan insanlar tanıyorum

  • reeper redeemer  (30.12.09 10:53:21)