Wells Fargo bankasının hesap kapatma formu

Arkadaşlar merhaba

Amerika'da Wells Fargo bankasında hesabım vardı. İçerisinde param var ve parayı çekip hesabımı kapatmam gerekiyor. Banka bana bir form yolladı ancak formun bir sayfasını tam olarak anlayamadım.

Benden isteklerinin biride imza sirküleri sanırım. Ben bunu noterden aldım ve kaymakamlıkta apostil onayı yaptırdım. Bunun ile ilgili bana gelen mailde şöyle bir not vardı.

Please note: Foreign notaries cannot be accepted. You may obtain a
notary from a U.S. Embassy or Consulate, or a legal signature
confirmation (known as an Apostille Guarantee) from a government agency.

Formun sayfasını resim olarak ekliyorum.

Bu da formun bulunduğu link:
www.wellsfargo.com

Yabancı noterler kabul edilmiyormuş. Bahsettiğin belgeyi bir ABD elçiliğinden ya da konsolosluğundan edinebilirsin. Ya da Apostille Guarantee diye bilinen resmi bir imza onayını bir devlet kurumundan alabilirsin.

  • dissendium  (23.12.16 18:43:12)