2017'ye de mi girmeyelim?

Sevgili kardeşlerim...

Ben, eşim ve iki çift daha olmak üzere 6 kişi, tabii bir de 3 yaşında bir tombikle beraber altı buçuk kişi yılbaşı organizasyonu için güçlerimizi birleştirerek arama tarama çalışmalarında bulunsak da her birimizin ayrı ayrı hayal kırıklığına uğraması sonucunda süreç olumsuz bir noktaya ulaşmış ve bu noktada kalmıştır. Amacımız bu noktayı aşarak, 26 gün boyunca huzur içinde yılbaşı gecesini beklemek.

Öncelikle konaklamalı bir yılbaşı programı istemekteyiz. İstanbul, Kocaeli, Sapanca yöreleri haritamızda bizim için aktif olan bölgeler. Sadece 31 aralık gecesi konaklamak istiyoruz. Bunu başaramayacaksak da Anadolu yakasında ya da Gölcük'te (Kocaeli) konaklaması olmayan bir program da olabilir.

İnanın günlerdir internette girip çıkmadığım yer kalmadı. Deep web'den bir iki kedi kesmeli program dahi buldum. Pahalı geldiğinden onları düşünmedik. Yardımcı olabilecek, fikirleriyle yolumuzu aydınlatabilecek mükemmel insanlardan aranızda olan varsa lütfen yardımlarını esirgemesin.

Son çarem de bu. Bundan gayrısı şişeye yazı yazıp denize falan atmak artık.

Sevgiler.

Edit: Amacımız popüler söylemle 'yılbaşı galası' denen hedeye katılmak.

www.narkoy.com

birkaç kişiden duyduğum ama daha önce gitmediğim bir yer. gidenlerin fotoğraflarını görmüştüm instagramdan çok hoşuma gitmişti. bir bakmaya değebilir. şömine başında güzel yemek ve içki konseptine uygun gibi.
  • dracox  (05.12.16 13:08:51 ~ 13:09:22)
Kartepe'ye gidin işte.

  • dissendium  (05.12.16 13:09:38)