sözlük theme

her zamanki theme'sinin sadece çöp butonu olmayanını kullanıyordum. şimdi login olunca birden "her zamanki" ile açıldı sözlük. neydi o themenin adı? her zamanki sade veya her zamanki çöpsüz olarak hatırlıyorum ama ikisini de bulamadım görünümde.

her zamanki sade vardı evet, bulamıyorum ben de. eğer çöp kutusunun olmadığı tema arıyorsan;

(bkz: istanbul'da huzur) (huzur diye aratınca çıkıyor)
(bkz: eternal sunshine)
  • deckard  (07.12.09 21:01:47)
(bkz: #17453952)

ve hatta

(git: 112052)

bazı temalar kaybolmuş herhalde nedendir bilmem.
  • tepedeki psychedelic adam  (07.12.09 21:09:14)
@deckard; ama her zamanki temasına çok alışmıştım. tema yapmayı öğrenirim eğer geri gelmezse o derece...

@tepedeki psychedelic adam; o entry'yi ben girdim zaten.
  • mahallenindelisi  (07.12.09 21:14:27)
ben o entry'yi yazana bakıp burdaki duyuruyla karşılaştırmıştım aynı olmasın diye de yanlışlıkla üstteki duyuruya bakmışım herhalde :) neyse.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.12.09 21:23:12)
ciemori giderken themelerini de yanına almış. ama gideli uzun zaman olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. bence sizin kullandığınız ve alıştığınız başka bir theme idi

  • endless dream  (08.12.09 10:01:01)
@endless dream; o iki themeden birisi olduğuna eminim. adı farklı olabilir ama "her zamanki"nin çöp butonu olmayanı. dün işteyken kullanıyordum eve gidince "her zamanki" olmuş.

  • mahallenindelisi  (08.12.09 11:01:58)