hangi banka kartını kullanıyorsunuz

kaç tane banka kartınız var? en çok hangisini kullanıyorsunuz ve neden?

teşekkürler.

2 tane var iş bankası ve world.

İş Bankası kullanıyorum çünkü maaş müşterisiyim kart ücreti alamazlar.

Ha bir de enpara.
  • kablelvuku  (15.08.16 21:02:27)
garanti bankası atm card: maaşımı çekmek için
garanti bankası bonus kredi kartı: taksitli alışveriş yapabilmek için
enpara card: birikim yapmak için
  • juninho77  (15.08.16 21:06:24)
sadece ziraat var. onu da burs alırken çıkartmıştım. başka da ihtiyaç olmadı.

  • elorelia  (15.08.16 21:07:08)
Enpara
Nuvo

Nuvo her anlamda Enpara'nın çok çok altında. Maaş ykb'ye yattığı için kapatmıyorum. Enpara'nın müşteri ilişkileri olsun, çağrı merkezi olsun gayet iyi.

Ha ikisi de ücretsiz tabi.
  • soft  (15.08.16 21:13:01)
Akbank exi26, ogrenci hesabi yillik ucret 10 tl, yurtdisinda atm ve alisveris komisyonu yok.

  • ripolip  (15.08.16 21:13:52)
garanti bonus genç kredi kartı: ihtiyaçtan ötürü. nakit para taşımayı sevmiyorum.

yapı kredi tl card banka kartı: bunu okuldan hibe yatırmak için açtırdılar. gelen parayı direkt bu karta yatırıyorum, ihtiyaç olunca çekiyorum.
  • ontheroad  (15.08.16 21:18:38)
İş Bankası maaş kartı
Halkbanktan kredi çekmiştim o yüzden Halkbank
Bir de vakıf. İlk çalıştığım yerde vakıftan yatıyordu maaş, kredi kartım world kart.
  • şubatsonrası  (15.08.16 21:20:48)
3 tane var, ziraat (erasmus hibesi için açtırmıştım), vakıf (öğrenci maaşı için açtırmıştım) bi de garanti (keyfi açtırmıştım)

garanti şu an aynı zamanda maaş hesabım, yıllardır bi tek onu kullanıyorum, diğerlerinden bi tanesini de kapattırcam da üşendim. diğeri durcak yurtdışına çıktığımda para çekerken garantiden iyi oluyo faiz anlamında.
  • yuto  (15.08.16 21:23:15)
Akbank kredi kartı axess,
Garanti bankamatik,
Garanti platinium miles&smiles,
Garanti american express,
Finansbank bankamatik,
Enpara bankamatik

Vay hamına ne varmış be...
  • seindfeld  (15.08.16 21:24:25)
cepteteb banka kartı - ailemde duruyor (aramızda para alışverişi yapabilmek için)
cepteteb kredi kartı - bende duruyor (mevduatımı tutuyorum)

ing pegasus plus kredi kartı - para kullanmayı sevmem, alışverişimi kk ile yaparım.

enpara banka kartı - enpara furyası ile aldım, bir süre kullandım teb'e geçince bıraktım.
ziraat banka kartı - öğrenim kredisi
kuveyttürk banka kartı - altın alışverişi ve borsacılık işlemleri için
halkbank banka kartı - erasmus hibesi + çeşitli burslar
  • feel the blanks  (15.08.16 21:55:43)
Mayış kartım var Halkbank
Enpara kartım var.
Taa sittin sene öncesinden kalma bi İş Bankası kartı var.
Paraf kredi kartım var
Akbank'tan kredi kartım var bi de.

En çok Halkbankları kullanıyorum.
  • buff  (15.08.16 21:55:59)
Isbankasi hesap karti
Enpara
Ziraat
garanti bonus kredi karti var. Ziraate yillardir dokunmadim, isbankasini yakinda kapattiracagim, enpara ve garantiyi kullaniyorum yogunlukla.
  • stereoseyfi  (15.08.16 22:08:57 ~ 17.08.16 20:55:17)
ziraat.

  • dead and broken  (15.08.16 22:44:10)