One Piece

Sevgili animeseverler. One Piece adlı seriyi izlemek istiyorum. İzleyeyem mi?.
Benzer animelerden Naruto'nun hastasıyım. Bleach'in de bounto bölümleri ve filler bölümleri haric sevmiştim. Şimdi başlasam One Piece' e sıkılır mıyım acaba? yoksa iyi midir? vakit kaybı olur mu vs vs?

one piece en az fillera sahip animelerden birisi. heyecan hiç düşmüyor. naruto ve bleach sevdiysen kesin bunu da seversin. çoğu shounen animecisinin vazgeçilmez serilerinden birisidir. fansub olarak animanist grubu yayınlıyor. altyazılar kazaskere ait google'da aratırsan kazaskerin kendi sayfasından sadece altyazılara da ulaşabilirsin bulabilirsin. Dp'de de yayınlıyordu sanırım.

  • zeronakamura  (23.11.09 19:51:18)
Şahsen dediğin 3 animeyi de izliyorum ve rahatlıkla söyleyebilirim ki naruto görüp görebileceğin en sikko shounenlerden birisi. Hani cidden başarısız. Nereden tutarsan elinden kalır. Bleach eh iştedir. One Piece ise ezer geçer. Dağıtır hepsini. Eğer çizimlerine burun kıvırmazsan izle, izlettir.
Türkçe altyazıyla izlemeyeceksen de kaizoku funsubs'ın çıkardıklarını izle. Sonrakiler için de vegapunk, yibis falan.

  • sesee  (23.11.09 20:11:07)
haha aşkolsun abi. naruto hastasıyım ya. hele şu son bölümler baya iyi ya itachi-sasuke, pein-konoha vs... : ) başlayacağım one piece izlemeye. bakalım:)

edit: valla izliycem wampex: ) umarım naruto gibidir haha
  • x factor  (23.11.09 20:20:20 ~ 21:46:52)
saçma salak bi dövüş 458u4534530u9 bölüm sürüyor, beni baymıştı bıraktım. diğer arkadaşlar göre şaheser, demekki yamukluk bende.

  • tulkas  (23.11.09 21:17:01)
One Piece? akan sular durur.

  • wampex  (23.11.09 21:18:47)
tavsiye ederim eğlenceli bir seri ;)

  • busuta  (23.11.09 21:58:33)
one piece başlığına zamanında yazdım o bir deryadır keşfedilmeyi bekleyen. şu an 300. bölümlerdeyim ve inan hiç sıkılmadan geldim diyebilirim. karakterler müthiş adeta yaşıyorsun onlarla. izledikten sonra anime dünyasına bakışın gerçekten değişecektir.

  • batarmur  (23.11.09 23:20:49)
ah be one piece i o ikisinden önce izlemen lazımdı. hemen izlemeye başla derim, olabilecek en eğlenceli sey.

  • mr lucky  (23.11.09 23:26:39 ~ 23:33:35)