Dincilerden niye nefret ediyoruz (game of thrones spoilerı var)

arkadaşlar önce spoiler yazısı ekranda gözükmesin diye gereksiz birkaç kelime daha yazacağım sonra konuya gireceğim.

biz bu dincilerden nyie bu kadar nefret ediyoruz ya?
gerçekten bak, asla sevmeyeceğim cersei, margaery falan gibi tipleri bile sevesimiz geldi 2 sezondur. cayır cayır yanıp geberirlerken kim zafer çığlığı atmadı ki?

halbuki bu dincilerin erine gelecek tip: cersei denen ruh hastası.

niye böyle ?? :)))

geberdiler ya, şükür. darısı dünyanın başına

baskıcı ve dayatmacılar çünkü.

ekleme: neden yabancı dil kategorisi, anlatmak ister misin?
  • devilred  (27.06.16 17:50:49 ~ 17:51:36)
dinciler ölürken darısı başımıza demedim diyemem. dindarlar değil dinciler diyorum. ona göre düşünün.

  • bir ileti paylastim  (27.06.16 17:51:22)