MSN Messenger, Lütfen !...

Selam gardaşlarım, şu msn messenger ımı bir türlü üst sürümüne yükseltemedim, bir el atın lütfen çok mağdur durumdayım! :-) İlk başta oturum açamadım, "üst sürüme yükseltmeniz gerekiyor" uyarısını alsım, ben de güncellemesi uzun sürer, en iyisi bilgisayardan kaldırıp yeniden yükleyeyim dedim ve eski sürümü kaldırdım, fakat yeni sürümü bir türlü yükleyemiyorum!Yükleme yüzde 90 lara kadar geldikten sonra hata uyarısı alıyorum hep, "bilgisayarınızda yüklü iki uygulama çakıştı" gibisinden bir hata mesajı veriyor hep, ne yapmalıyım?

sistemi msn'i sildiğin tarihe geri alarak yükseltme olarak kurmayı dene.

  • birberberbirberberebreberber  (20.11.09 19:02:09)
Sistemi geri aldığım zaman bunun ne gibi sakıncaları olabilir? Mesela firefox sık kullanılanlara yeni eklediğim sayfalar kaybolur mu? Bilgisayara yeni yüklediğim şeyler silinir mi?

  • seniorfaruk  (20.11.09 19:05:47)
haydi be sevgili dostlarım bi yardımcı olun lütfen, kaç haftadır oturum açamıyorum, kim öldü kim kaldı haberim yok :-)

  • seniorfaruk  (20.11.09 19:47:58)
ben şu şekilde çözdüm bu sorunu;

önce program ekle kaldır'dan windows live içeren her şeyi sildim. daha sonra c'deki program files kısmından da geri kalan klasörlerini sildim. yeniden başlattım.

sonrasında da windows live sitesinden son versiyonu indirdim. ama ordaki çıkan web-downloader'dan değil, şu adresteki dosyayı indirdim ve kurdum.
wl.dlservice.microsoft.com

hem son sürüm oldu, hem de çalışmamazlık yapmıyor. bir deneyiver.
  • pandora  (20.11.09 22:05:42)