Nasıl ilhan irem kafası yaşarım?

www.youtube.com

Bu kafaya ulaşmak için napmak lazım?

X neslisiniz heralde, zira benim tepkim "bu ne lan aq" oldu. çok kötü bi şarkı.

  • ehti  (02.06.16 10:46:45)
yaşayamazsın.net

edit: @ethi, jenerasyon ile alakası yok bunun, müzik bilgisi ve kültürüyle alakalı olduğunu düşünüyorum. sen de bu durumda Z olmalısın, her şeyi jenerasyonla alakalandırmaya çalıştığına göre :D
  • loveinaflipbook  (02.06.16 10:49:07 ~ 10:51:02)
@love
kesinlikle haklısın, ben de müzik bilgisi ve kültürünün nesille alakalı olduğunu düşünüyorum.

  • ehti  (02.06.16 10:54:14)
ilhan irem kafası ne? dinle gitsin işte. ilhan irem candır.

  • suicides underground  (02.06.16 10:59:25)
Sanırım biraz sentetik takviye gerekebilir :)

@ehti, şarkı iyi ya da kötü denmemiş, bu kafaya nasıl ulaşırım diye sorulmuş. Nasıl böyle bir çıkarıma vardınız anlayamadım.
Not:X nesliyim.
  • old possum  (02.06.16 11:05:15)
@ehti, müzik zevkini jenerasyon etkiliyor olabilir, senin kastettiğin sanırsam bu. ama kültür ve bilginin nesilden bağımsız olması gerekiyor. ha illa bağlıysa da nesiller ilerledikçe bunun daha da gelişmesi gerekir, azalması beklenemez...

  • loveinaflipbook  (02.06.16 11:10:32)
Pompaya devam etmeyerek........

  • damdanakan  (02.06.16 12:26:23)
Nesil mesil bilmem ben, şarkı çok güzel ben beğendim. Zaten eskiden de severdim ilhan iremin şarkılarını. Yalnız değişik bi hava var nedir bilemedim, sözleri ezgileri falan değişik.

@damdansarkan, güldüm valla ilahi... Devam etmeden olur mu hiç... Sen git sınavlara çalış :)
  • Goddard  (02.06.16 13:24:12)
hakkaten bi ilhan irem vardı, noldu ona?

yapmasam ayıp olurdu ama :)

neyse ciddiyete döneyim, www.youtube.com bu şarkısı da çok güzel onu seven bunu da sevdi. o kafaya ulaşmak biraz zor bence, eskiden her şey çok naifmiş. kalmadı o saf hisler gibi hissediyorum ben.
  • in vino veritas  (02.06.16 13:29:35)