en son ne zaman mutluluktan kendi kendinize güldünüz?

böyle hafifçe kıkırdamak gibi mesela. ya da gülümsemek.

Hoşlandığım kız bana her güldüğünde tüm gün kendi kendime gülüyorum. Bir hafta falan oldu.

  • dissendium  (02.06.16 00:33:47)
Biraz once. Her gun

  • yuvarlanantencereninkapagi  (02.06.16 00:48:33)
dun aksamustu gunes batarken bulutlar cok guzeldi, pencereyi kapatirken gordum. durdum gulumseyerek izledim.

mutsuzluktan olmek diye bir sey varsa ben gercekten olmek uzereyim.
  • letheavendangered  (02.06.16 00:50:23)
Her gun, hem de defalarca. Bazen kendi kendime espri yapip guluyorum, kahkaha falan atiyorum. Abartmiyorum. Millet deli diyordur herhalde.

  • kareem said  (02.06.16 04:38:39)
kareem said + 1
Moralim bozukken de kendi kendimi güldürürüm bir şekilde. Kendi halime dışarıdan bakıp dalga geçerim, o bile güldürür. Bu sabah moralim bozuk değildi de, bir kedinin peşinden manyak gibi koşturdum, hayvan bana yüz vermedi, ben de peşinden bir ton şebeklik yaptım ve yine yüz vermedi. O an kendime dışarıdan bir baktım, çok komik geldim, güldüm.

  • aychovsky  (02.06.16 04:50:21)
Geçen gün New York'tan İstanbul'a döndüğümde, havalimanında. New York'unuz batsın.

  • i was made for you  (02.06.16 04:59:28 ~ 05:08:24)