diyetinizi ne sıklıkla bozuyorsunuz ?

haftada kaç öğün diyetinizi bozacak şeyler yiyorsunuz ?

%70 temiz %30 junk.

  • angelus  (10.05.16 11:26:45)
neredeyse hic ama siki bir diyetim yok.

seker ve islenmis gida tuketmemeye calisiyorum, miktara limit koymuyorum. sabahlari da cavdar/tam bugday ekmegi yiyorum 2 dilim maksimum.

yogun calisma donemlerinde cikolata aldigim oluyor. onun disinda bozmuyorum.
  • of dream and drama  (10.05.16 11:40:49)
Hiç gibi bir şey. Yediğim şeylerin hepsi lezzetli zaten.

  • arnold schwarzeneger  (10.05.16 11:44:18)
Ayda bir falan arkadaş bulursam bira içiyorum, onun dışında asla.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.05.16 11:51:04)
allah affetsin 1 dondurma yiyorum beyler :'(

  • Nox  (10.05.16 12:06:45)
%85 uyuyorum. anneler gününde pasta yedim en son. zorunda kalmadıkça devam ediyorum.

  • sayns  (10.05.16 12:09:02)
Belli bir diyetim yok ama haftada 2-3 defa sağlıksız şeyler yiyorum, onu da kessem iyi olacak. En az 1, en çok da 3 bira içiyorum.

  • peggy  (10.05.16 12:26:53 ~ 12:27:30)
%10 bozuyorum ortalama. Haftasonu ekşi maya Ekmek yiyorum kahvaltıda, viski içiyorum akşam , Antep fıstığı yiyorum yanında, çok nadir junk food yiyorum. Börek falan yaptırıyorum bazen. Hafta içi gayet sıkı, bozmuyorum. Yemeği evden götürüyorum zaten işe. Tüm bunları if diyeti içinde yapıyorum gene haftasonu da olsa.

  • hasmetizm 2046  (10.05.16 12:31:47)
Diyet yapmıyorum, ihtiyacım yok, bozmuyorum.

  • c p  (10.05.16 13:12:00)
ben genel olarak her sabah bozuyorum aslında :) tatlıya aşırı düşkünüm ve yemediğim zaman çok mutsuz, sinirli biri oluyorum hiç çekilmiyorum. o yüzden en rahat sabahkini yakarım diye kahvaltıdan sonra 3 bisküvi, yarım gofret ya da çikolata gibi seçeneklerden birini ara öğün diye yiyorum. yanına da sade filtre kahveyle harika oluyor. hem ben kendimi mahrum bırakmadığım için eeh yetti bea deyip sonrasında koca pakedi bitirme riskini ortadan kaldırıyorum hem de bunu eğer sürekli devam eden bir düzen haline getirmem gerekiyorsa benim düzenim de bu olsun diyerek vicdanımı rahatlatıyorum :)

bi de dondurma var vazgeçemediğim onu da çay kaşığıyla 3 4 kaşık alıyorum maksat kendimi kandırmak :/
  • kakamelsokoban  (10.05.16 13:17:33 ~ 13:19:25)