The Final Destination / Son Durak 4 (izleyenler)

--- spoiler ---
--------------------------------------------------------------------------
Bir sahne vardi. Kadin kuaforden cikinca, cim bicme makinesinden firlayan tas gozune girip oluyordu. Bu gercek hayatta mumkun mudur? Cim bicme makinesi bir tasi o kadar hizli firlatip bizi oldurebilir mi?

--- spoiler ---

bence mümkün. benzeri oldu ama farklı bir çim biçme makiesiyle.

  • dieselsingle2  (05.11.09 16:34:20)
@diesensingle

nasil oldu ve nasil farkli bir makine?
  • ermanen  (05.11.09 17:33:31)
filmi izlemedim ama çim biçme makinaları en azından göze saplanacak kadar hızlı taş fırlatıyor. benim bu dediğim de misinalı olanlardan. bıçaklı olanlar öldürebilir bile belki ters gelir gözden girip beyne eklenir, pekmez akar. the end.

benim sevgilimin gözüne minnacık bi taş geldi (neyse ki iristen 3 mm filan öteye) ve baya bir katman deri kalkmıştı. epey durdu izi. büyük bir taş olsa oyar valla. çok fena savuruyor meret. kuru otlar bile oka dönüşebiliyor. kendisine telefonu götürmeye çalışırken epey deneyimledim.
  • kediebesi  (05.11.09 23:02:48 ~ 06.11.09 02:03:05)
misinalı makine idi. toprağa birden vurunca ve ardından bi arkadaşın gözüne taş çarptı

  • dieselsingle2  (05.11.09 23:29:54)