Almanca Yeminli Tercüman

Merhabalar, Mecidiyeköy, Levent, Gayrettepe, Hisarüstü civarlarında Almanca tercüme yapabilecek yeminli tercüman arıyorum. Önerebileceğiniz tercüme bürosu var mı? Lise diplomamın çevirisi olacak.

böyle lise diploması gibi belgelerde ne kadar ciddi farklar oluyor ki tercümanlar arasında? ben alman konsolosluğu'nun istediği belgeleri birkaç yerle görüşüp en ucuz olanına çevirtmiştim işte. ismini hiç hatırlamıyorum tabii ancak mecidiyeköy'de bir ara sokaktaydı. bu arada hizmete ek olarak milletin kirasını fazladan ödememek için ara sokaklardaki tercümanlara gitmekte fayda var.

  • soso  (24.03.16 16:24:29)
maalesef önerebileceğim bir yer yok, sadece "lise diploması gibi belgelerde" çok fark olabileceğini söylemek için geldim. soso yanlış anlama sana laf çakmıyorum; aslında çok haklısın bunu düşünmekte, lise diploması gibi içinde neredeyse cümle bile bulunmayan bir belgenin çevirisi ne kadar boktan olabilir ki? ama yapıyorlar. benim ukraynaca çevirimde kadın sadece benim değil, hocamın adını da yanlış yazmıştı mesela. artık türkçesi mi yoktu, ukraynacası mı yoktu bilmiyorum ama basbayağı yanlış yazmıştı.

  • der meister  (24.03.16 16:27:35)
yazin ben de google maps'den arattirdim, sonra telefonla fiyat aldim en ucuz olanina yaptirdim. adini malesef hatirlamiyorum.

  • jedilance  (24.03.16 16:49:16)