Bugun neler yapıyorsunuz?

Merak ettim sb. Kaçta yatıyorsunuz falan filan?

Evdeyim, temizlik yapiyom. Birazdan kahve kitap yapicam aksama da tiyatroya gidicem.

  • rayde  (27.02.16 13:55:42)
Akşam baya erken yattım, bugün öğlene doğru yataktan çıkabildim. İki gündür sular kesikti (izsu!) sabah gelmiş hemen banyoya attım kendimi. Kahvaltı ettim, oryantal dansçılar gibi kıvıran bir iki sandalye vardı onları tamir ettim. Biraz viyola çalmaya çalışıcam. Hava da fena değil.

  • bigbadabum  (27.02.16 14:05:02)
dün akşam işten geç geldim. bu sabah da erken kalksam da uykumu aldım. birazdan içmeye başlar, ardından evden çıkarım.

aylardır beklediğim bir konser var salon'da. lebanon hanover&she past away. bu gece oarada olacağım.

ayh... 15-16'mdaki gibi goth goth takılacağım 30 yaşıma inat. mutluyum.
  • mermize  (27.02.16 14:08:51 ~ 14:09:41)
yarın doğum günüm olduğundan sevgilim bir şeyler ayarlamış. sanırım planında güzel bir yemek ve beraber geçirilecek bir gece var. yarım saate tıraş olup duş alıp çıkacağım.

  • zgrydn  (27.02.16 14:10:00)
Doktora yapma durumlarından dolayı eve yeni geldim.
Güneşli hava çocuğa d vitamini yükleriz diycm ama bu güneşte zor.
Akşama maçım var belki sonra elemanlarla takılırız. Gelince sevdiceğimle belki walkingdead izleriz. Sonra ders çalışma fln derken 2gibi uyurm.
Bu da en özel cevabım olsun.
  • intihar etsem de kendime gelsem  (27.02.16 14:33:20)
Yarın ders anlatacağım öğrenciye ders notu çıkarıyorum. Siparişini verdiğim ders kitapları geldi, bu iş bitince de onlara başlayacağım, aman sabahlar olmasın.
Gece sonunda da phd için okul araştırmalarına devam edeceğim.

  • sefil  (27.02.16 14:37:44 ~ 14:39:23)
Dün tatildi (S.Arabistan) komple bi sezon dizi izledim. Bugün de pazartesi sendromu var üzerimde salak salak iş yapmaya çalışıyorum. Akşam olsa da mess hall'de biraz bilardo oynayıp erkenden odama gidip yatsam diyorum.

  • jamalbsf  (27.02.16 14:47:55)
7'de uyandım. 13'e kadar falan kah dota'da shanghai major'ı izledim kah nette takıldım. sonra yayın donmaya başlayınca oturdum işe koyuldum. 14:30 gibi oda arkadaşımla BALKAN LOKANTASI'na gittik, heyt be. yeni geldik işte şimdi 4'te buzokeyi maçım var onu izlerim internet sağlam olursa. sonra yine işe devam ederim. yok maçı izleyemezsem işe devam ederim. akşam kitap okumak istiyorum ama belli olmaz. bilmiyom. 10 gibi falan yatarım herhalde.

  • der meister  (27.02.16 14:51:04)
çamaşır yıkıyor temizlik yapıyorm

  • Mulva  (27.02.16 15:07:01)
~ başlık sahibinin cevabı olsun; dışarda iki üç saat isim var sonra sabahlarım muhtemelen.

  • sherlockun kizi  (27.02.16 15:23:15)