Bogazi sikilan kisi olmediyse ne olur?

Kavga sirasinda Erkek arkadasim beni oksurtene kadar bogazimi sikti simdi lenf bezleri tarafimda sislik var acaba bu yuzden mi yoksa baska bisey mi? Bunun icin hangi doktora gitmem gerekiyor rontgen cektirmek istiyorum. Bogazimda bir yumru var gibi hem maddi hem manevi olarak.

cennete gider.

"tik" atmıyor beyler, boşuna kasmayın.
  • teknikekip  (23.12.15 11:04:33)
olay yeni olduysa acile gidip darp raporu al. sonrasını onlar yönlendirir zaten..

  • nrmnm  (23.12.15 11:04:49)
Ölmediyse boğazını sıkan kişiden şikayetçi olur.

Hediye almayan sevgili bir de şiddeye meyilli çıktı demek.
  • lcha  (23.12.15 11:07:16)
ölmediyse ne olur
ölmez

lenf bezi şişmesi bundandır evet.
emin değilim ama iç hastalıkları olabilir.
  • basond  (23.12.15 11:08:09)
öncelikle geçmiş olsun. darp raporunun bir yıl da geçerliliği var. haberin olsun. şimdi şikayetçi olamazsan bile korkup, bir müddet sonra başvurabilirsin.

  • mobydick  (23.12.15 11:10:19 ~ 11:10:34)
yasiyordur olmediyse.

  • nawres  (23.12.15 11:12:52)
şişlik bunla alakalı olabilir. psikolojik bir etki de olabilir. boğaza darbe uygulamak ya da zarar vermek kansere kadar yol açabiliyor olduğunu okumuştum.

  • dahinnotha  (23.12.15 11:20:00)
Oha! Erkek dediğin kıskanmalı, erkek dediğin biraz güçlü olmalı, erkek dediğin... Umarım sende bu düşünceler yoktur. En kısa zamanda o şahıstan kurtul, doktoradn rapor al gerekirse dava aç!

  • Traveller  (23.12.15 11:26:09)
bir psikiyatriste gorunur.

  • e haliyle  (23.12.15 11:41:02)
Darp raporu alıp ceza aldırmalı şiddete eğilimi var benden uzak tutun gibi.

Gerizekalı elleri kopar inşallah
  • indescribable  (23.12.15 11:49:20)
Ablacım kızlarsoruyor'a gider misin pls.
3 duyuru açmışsın 3üde birbirinden saçma.

  • six packsiz  (23.12.15 12:31:11)
Travma sonrasi stres bozuklugu yasar olmediyse:)

  • stavro  (23.12.15 12:33:48)
bu kafayla yakında ölür.. hiç televizyon da mı izlemiyosun bacım?

  • manuel mandalina  (23.12.15 14:21:44)
Aynısı bir tanıdığımın başına geldi. On sene önce eşi öldürmek istedi onu da boğazını sıktı sonra bıraktı. Kadın hala yutkunurken zorluk çekiyor.
İki gram aklın varsa git devlet hastanesine rapor al şikayetçi ol.

  • cilekli pasta  (23.12.15 14:25:19)
güçlenir.

  • harry tuttle  (23.12.15 14:42:00)
gerçekten çok enteresan. diğer duyurunu da okudum "beni dinlemedi, konuşmama izin vermedi" gibi şeyler söylemişsin. direk boğazını sıkması rastlantısal olmasa gerek, çünkü misal boğaz çakrası kendini ifade etme merkezi olarak da geçer. erkek arkadaşın sezgisel olarak direk orayı hedef almış sanki, yani bu senin üzerinde hem fiziksel hem de psişik bir etki yapmış olmalı. çözülür mü bilmiyorum ama içinde kalan birşeyler varsa erkek arkadaşına karşı bunu bütünüyle ifade etmen belki çözer diyorum sorununu. yani onunla direk yüzyüze olmasan bile, o karşındaymış gibi hayalinde ya da yastık, pet şişe vs. bir nesneye oymuş gibi bütün öfkeni yöneltmek gibi.. çünkü bastırılan duygular belki herşeyden daha beter mahveder insanı, çok güçlüyse duygular direk hasta eder zaten. geçmiş olsun.

  • gloomystorm  (23.12.15 15:42:41)