marissa vs serena ?

hangisi daha güzel sizce mischa barton mı blake lively mi? karar veremedim gece gece aklıma saplandı çıkmıyo ya :S bi el atın da çıkaralım.

not: evet boş adamın tekiyim.

edit: fizikten fln ziyade tip olarak soruyorum.

kesinlikle blake lively ah bi de o gulusu yok mu :)

  • uncle_sam  (18.10.09 21:21:16)
tabi ki de blake lively

  • burbat  (18.10.09 21:24:53)
tip olarak soruyosan bence mischa barton, yüzü daha güzel.

  • achelon  (18.10.09 21:38:59)
blake lively'nin yüzü güzel değil bence, mischa barton daha güzel... ama blake lively nin de fiziği daha güzel.

  • jeanne hebuterne  (18.10.09 22:13:47)
mischa barton alık suratlı. blake lively hem daha güzel hem de anlamlı bakışları var.

ha dersen ki dizideki karakterlere göre seçim yapın? o zaman seçimim marissa. Marissa karakteri daha bir sürtük. Yatağa atması daha kolay. Daha bir çılgın. Grupa gelir.
  • pichoscosama2  (18.10.09 23:18:22)
blake kesinlikle.

  • girl in a coma  (18.10.09 23:55:29)
mischa barton'un derinliği yok bi kere. bildiğin hasta o kız. ebru şallı bile daha kalın ondan yahu.

  • darknum  (19.10.09 00:25:24)
o.c s02e14 de bir alex var ya bence o ikisinden de daha şahane.
serena da kıçımı yesin sex&the city kevaşelerinden biri olabilir. nerde marissa'nın çakma punklığı nerde bunun zengin şımarıklığı. marissa marissa. kardeşim de scarlet joh. diyor ikisini de döbermiş. çok sıkıldım ben evde gene yahu.

  • sipsi  (19.10.09 00:53:54)