Mart'ta Londra'da ne yapılır?

Selamlar, mart'ta londra'ya gideceğiz eşimle birlikte. ne yapalım? kaç gün yeterli olur gezmek için? 1 hafta kalmayı planlıyorduk ama londra için 2-3 gün yeter diyorlar, londra yakınlarında gezip görülecek başka yerler var mı bildiğiniz?

londra için 2-3 gün yeter diyenin alnını karışlarım. detayları yazıcam..

  • cokponcik  (05.12.15 12:22:54)
detayları bekliyorum :)

  • mesene  (05.12.15 12:59:14)
1 hafta bile yetmez. Cambridge var.

  • Mcfly  (05.12.15 13:08:55)
oxford'a da uğrayın.

  • mesgul ve huzursuz  (05.12.15 13:29:06)
londra için en az 1 hafta lazım. 2-3 gün sadece müzelere bile yetmez. tur otobüslerine para bayılmak yerine 15 numaralı otobüse binin.
london pass konsepti var bi bakın.

  • captainmrg  (05.12.15 14:18:07)
Londra'ya 2-3 gun diyen londraya gitmemis sanirim.

Her muzeye gitmek zorunda degilsiniz ama begeneceginiz 1-2 tane olacaktir kesin ve bunlarin her birine tam gun ayirmaniz gerekecek.
En az 1 hafta. Illa cok baska yer gormek isterseniz oxford ya da brighton.

Oxford icin oxford tube var, ayni gun gidis gelisler ucuz.
Brighton icin de trenle gitmistim ben. Brighton daha modern, alternatif bir sehir. Yani vintage shoplar, cafeler..
Guzel bir sahil, brighton pier, fish&chips vb.
oxfordsa tarihi bir sehir. Ilgi alaniniza gore.
Ben ikisine de gittim, ikisini de begendim.
  • kuehles blondes  (05.12.15 14:28:21)
bi kere merkez londra'yı göreceksiniz: big ben, parliament, buckingham, hyde park
thames'in karşısına geçip south bank'te de dolanın. shakepear's globe orada
tower bridge (şu mavi olan), millennium sevdiğim köprülerden
sherlock holmes seviyorsanız baker street ve regent's park
tiyatro izlemek için west end
harry potter seviyorsanız stüdyosu var, bir de king's cross'da bariyerden geçme şeysi var
var oğlu var yani, yok yok. ilgi alanlarınıza göre gitmek istediğiniz yerleri belirleyin bence :D
  • mesgul ve huzursuz  (05.12.15 14:40:30)
herkes yazmış ama, gerçekten yazamadan edemeyeceğim. en az 1 hafta.

  • herseysoyledigimgibioldu  (05.12.15 14:42:51)