markafoni trendyol morhipo vs.

hangisi daha güvenilir ve tercih edilesi?
bunların dışında da bir şey önerebilirsiniz.

trendyoldan sıkça alışveriş yapıyorum, bolca iadem de oldu, sıkıntı yaşamadım. markafoni de öyledir büyük ihtimalle ama encard geçmiyor.

  • whoosie  (26.11.15 17:15:35 ~ 27.11.15 09:07:20)
son dönemlerde markafoni ürün tedariği konusunda sıkıntı yaşıyor. geçenlerde aldığımız ürünü tedarik edemedikleri için iptal ettiler; aynı ürünu tekrar satışa koydular, tekrar aldık, tekrar aynı sebeple iptal ettiler. firmayla ilgili sorun olduğunu söylüyorlar hep.

ama 3 firma da iade konularında sorun çıkarmadı bana şimdiye kadar. markafoniyle ilgili olarak mobil uygulamada paranın eksik iadesi veya paranın bir kısmı yerine kupon verme gibi bir sorun okumuştum sözlükte, o tip bir sorun olabiliyor bazen.

kırılmaya meyilli ürünler genelde kırık geliyor ama suç kargo şirketinin oluyor genelde.

eskiden limango ile vipdukkan vardi ama kapandılar. hatta vipdükkan bayagi kişiyi mağdur etmiş paralarını ödemeyerek.
  • montauq  (26.11.15 18:01:35)