gmail iki hesap sorunu

selam duyuru halkı;

birkaç gün önce iki tane benzer gmail hesabı aldım, birisinde arada nokta var sadece. bu yeni hesaplardan arada noktası olmayan hesabımı kullanmaya karar verdim, hesaba girdiğimde arada nokta olan hesap kullanımda gözüküyor. noktasız olana giriyorum, ama o hesap gözükmüyor bile.

evet, derdimi öpeyim ama böyle bir derdim var. lütfen yardım edin.

diyelimki normal adresin hedehodo@gmail.com hede.hodo@gmail.com adresine mail yollasam noktasız olana gelir. gmaildeki bir özellik bu. o nedenle iki tane hesap açmamış olabilirsinç

  • sutlu nescafe  (19.11.15 17:04:55)
sıkıntı şu ki hem hedehodo@gmail.com hem de hede.hodo@gmail.com adreslerini aldım.

fakat sadece hedehodo@gmail.com adresini kullanmak istiyorum, bu adresten giriş yaptığımda "loadin hede.hodo@gmail.com" ibaresi çıkıyor ve sadece bu adresi kullandırıyor. bu durumdan rahatsız oldum, bunun için bir çözüm var mıdır?
  • ansa cervicalis  (19.11.15 17:07:49)
gmail inbox'ta iken sağ üst köşede daire içindeki resim/simgeye tıkla, hesap ekle de, diğer hesabını ekle. sonra ikisi arasında geçiş yapabilirsin.

  • gezgin rocker  (19.11.15 17:12:20 ~ 17:13:41)
"sıkıntı şu ki hem hedehodo@gmail.com hem de hede.hodo@gmail.com adreslerini aldım."

gmail'de bu mümkün değil. birini alınca ötekini vermez.

hedehodo alınca he.de.h.o.d.o şeklinde istediğiniz yere nokta koyup kullanabilirsiniz.

biz gönderirken ne şekilde yazarsak yazalım aynı kutuya düşer. siz de alıcı kısmında noktayı nereye koyduğumuzu görürsünüz.

siz o adresten göndermek istediğinizde de noktalı versiyonu eklemeniz gerekir.

>>ayarlar / hesaplar ve içe aktarım işlemi / postaları şu adresten gönder / Sahip olduğunuz başka bir e-posta adresi ekleyin

nasıl istiyorsanız onu ekleyin. noktalı aldıysanız noktasız versiyonu girin.
  • supergirl  (19.11.15 18:33:35)