Kedi Maması

Selamlar. Tekir(sokak kedisiydi) 1 yaşını doldurmuş dişi ve kısır bir kedim var. bahçede takılıyor genelde baya da aktif. arada ben ciğer, tavuk, yumurta gibi şeyler veriyorum; sık sık da kendisi fare, kuş, kertenkele falan avlayıp da yiyor. Goody ile besledim şimdiye kadar maması bitmek üzere. Goody hakkında duyduğum kötü şeylerden sebep mamasını değiştirmek istiyorum ama proplan, hills gibi mamalar bütçeme uygun değil. temizmama'dan alsam ne olur? onlar daha iyi gibi sanki. bir de iki kategori var; özel olandan mı almalıyım yoksa normal mama mı almalıyım? ne fark var?
peşin peşin vurmayın öldü notu: Gönül ister ki kendisini en iyi mamalar ile besleyeyim ama para yok. :(

temizmama iyidir, alın. bonacibo mesela. özel olan kısırlaştırılmış kediler için sanırım? normalini alabilirsiniz.

  • mutlusismankedi2015  (08.11.15 21:51:24)
Yaklaşık 5 yaşında, kısır, aynı şekilde eskiden sokak kedisi olan, şu anda prensesliğin sınırlarını zorlayan tekir kedim var. Sayısız mama denedikten sonra 2 senedir Bonacibo Kitten dışında başka bir mamayı ağzına sürmüyor. Fiyatı da gayet uygun, kesinlikle öneririm.

  • captainimsi  (08.11.15 21:59:39)
Bonacibo Kuzulu

  • Lim5  (08.11.15 22:23:12)
sokakta aç kalmalarından, mama bulacağım diye girdikleri yerlerde dayak yemelerinden iyidir en kötü mama.
vurmayın notunuza bir ek yapmak istiyorum. (insan ve hayvan ayrımı yapanlar için) dünyada beslenemeyen, kötü beslenen bir sürü insan var. kötü beslenenler en azından bir süre yaşayabiliyor. kaç kişi mükemmel, sağlıklı beslenme işini becerebiliyor? çabanız ve ilginiz kafi. kedinizin sağlıklı uzun ömrü olsun.

  • madarch  (09.11.15 05:04:24)