favori parfüm markanız(kadın)

nedir?

bir de uygun fiyatla satın aldığınız bir yer var mı?

cevaplar için teşekkürler.

lanvin - eclat d'arpage. internette uygun oluyor trendyol falan

  • meyve parcacikli kadin  (30.10.15 00:49:25)
Narciso Rodriguez. Şu an kullanmıyorum ama açık ara favorim. Dışarıdan getirtiyordum döviz bu kadar uçmadan evvel.

  • pike  (30.10.15 00:52:22)
nina ricci

  • ambrosia  (30.10.15 00:54:55)
guerlain le petite robe noire, alamıyorum çok pahalı uzaktan seviyorum kendisini.

onun yerine bershka'da berry'li bir parfüm aldım 27 tl'ye fakir kadınlara tavsiye ederim.
  • neferkitty  (30.10.15 00:58:34 ~ 00:59:30)
aslında chanel-chance (eau tendre olan) ama çok pahalı :(

  • meyve parcacikli kadin  (30.10.15 01:00:31)
hot couture-esmer/buğday tene çok yakışıyor.

  • nice tnetennba  (30.10.15 01:36:33)
carolina herrera ch women. pahali bir parfum yillardir alamiyorum ama kokusu mukemmel.

  • cikolatasever  (30.10.15 01:48:44)
günlükte victoria secret amber romance vücut spreyini kullanıyorum. internette 40 TL gibi bir şey ve uzun süre gidiyor.
ama özel zamanlar için kalıcı dior addict var

  • duhan  (30.10.15 01:58:57)
YSL - Belle d'Opium (Douglas)
YSL - Cinema --> Yaşlanınca alacağım.
Giorgio Armani - Armani Code (Rossmann'da uygun)
Emporio Armani - She/Lei... (Duty Free)
Elizabeth Arden - Sunflowers (Uygun fiyatlı bu, Douglas)
DKNY - Be Delicious City Blossom (Duty Free) Bu o kadar kalıcı değil.
Narciso Rodriguez Her EDT (Siyah) --> Buna param yetmedi. Esmer kadın kokusu deyip beni üzdüler zaten.
Chanel - Coco Mademoiselle --> Buna da yetmedi. Onun yerine Lidl versiyonunu denedim. Bana hatırlattıkları için gidip alacağım bir zaman.
  • Lim5  (30.10.15 02:23:20 ~ 02:24:02)
yazın armani si, kışın versace crystal noir ya da chloe signiture.

  • kayranin kedisi  (30.10.15 17:18:38)