marmara unv. göztepe kampusü, göztepe metrodan nasıl gidilir? + ACİLL

göztepe metrodan kampüse nasıl giderim.
bir de normalde haydarpaşa kampüsünde okuyorum. bana göztepeden transkript verirler mi?

tesekkürler.

edit: transkript vermiyorlarmış.

Vermeyebilirler...
Metrodan çıktıktan sonra, Kartal yönündeki duraktan, Göztepe Köprüsü'nün üzerine çık. Yani sağ tarafında oto Ahmet kalacak. Oradan otobüsler geçiyor

  • enkolaykullaniciadi  (09.10.15 10:48:41)
bekle daha dur transkript vermiyorlar orası normal, yeri geldiğinde başka kampüsten geldiğin için göztepe kampüsüne almayacaklar seni, dünyanın en sikimsonik okulu amk. taa beylikdüzünden bi iş için göztepeye gittim güvenlik kapıdan sokmadı

  • masa penisi  (09.10.15 11:58:00)
Masa penisi+1
Diplomamı almama gittim öğrenci kartım yok diye içeri almadı denyolar. Öyle bir yer işte...

  • enkolaykullaniciadi  (09.10.15 20:29:36)
beni her gittigimde aldilar. sikinti olmadi.

  • qavqaw  (09.10.15 21:38:42)
metroyla kadıköye git. kadıköye vardığında 4 nolu çıkıştan çık. çıktığında deniz kenarınde eski iskeleyi ya da diğer adıyla beşiktaş iskelesini göreceksin. iskeleye sırtını verdiğinde 50 metre kadar ötede otobüs durakları var. oradaki otobüslerden minibüs caddesinden geçen herhangi birine bin.onlar kampüsün önünden geçer. (kalabalık ve sefer aralığı açısından 19f tavsiye edilir).

  • tururo  (09.10.15 21:55:56)