Eski Atari Kasetleri Olanlar

Herkese merhaba.

Biz atariye deli oluyoruz, o eski mario'nun tadını pcde bulamıyoruz, ördekleri vurmak için can atıyoruz.Bu yüzden atari aldık. Ancak gezdiğimiz yerlerde bir türlü atari kasedi bulamıyoruz. Kutudan çıkan ve bir kırtasiyeden bulduğumuz 2-3 kaset dışında elimizde kaset yok.
Street fighter, Captain tsubasa, bide silahla oynanan vahşi batıda geçen kenardan adamların geldiği bi oyunu bulamadık.
Hatta bu vahşi batılı oyunun bide bar pencerelerinden çıkanlı versiyonu vardı.

İstanbulda olup elinde eski atari kasetleri olan ve kullanmayanlardan bu kasetleri alabiliriz. aduket sesine hasretiz...

bana ulaşmak isterseniz: muratcesmecioglu@gmail.com

burda izmitte belsa denen yerde var. ayrıca bit pazarlarını öneririm . eğer çok çok ciddi iseniz alır size kargo ile yoolayabilirim.

  • dieselsingle2  (04.10.09 01:47:44)
mahalle aralarındaki 1 milyoncularda bulabilirsiniz.

  • ravioli  (04.10.09 09:48:00)
kırtasiyelerde var. ben mario 9 almıştım, daha büssürü de vardı.

  • kurremkarmerruk  (04.10.09 10:52:16)
@kurremkarmerruk: nerdeki kırtasiyelerde bulabilirim acaba? hangi semtte?

@dieselsingle: izmite giden arkadaşım var. oraya bakmasını söylerim.

gezdiğim mahalle arası 1 milyoncularda bulamadım. artık kimse satmıyo sanırım.
  • muratmrt  (04.10.09 11:24:59)
şirinevlerden almıştım. böyle kalabalık semtlerdeki küçük, eski kırtasiyelerde bulabilirsin gibime geliyo.

  • kurremkarmerruk  (04.10.09 11:59:32)
gittigidiyora baktınız mı?

  • duk leto  (04.10.09 12:30:44)