şirket içi düzenlemeler

merabaa duyurucular :')

çalıştığınız şirkette neler olmasını isterdiniz? hani her cuma patron tarafından strip club'a götürülmek isterdim gibi ütopik cevaplar dışında cevaplar verirseniz çok sevinirim :')

mesela benim cevabım çalıştığım donanım bilgisayarın falan iyi olsun, kahvem çayım eksik olmasın falan türü şeyler.

şirkette değişime gidilecek benim planlamam üzerine. ben ilk olarak donanımdan ve içecekten başlayacağım. sizin aklınızda ne var?

not: şirket 20 kişilik küçük bi şirket ama daha büyüyecek bu kesin.

maaşlar yatsın..2 aydır para alamıyoruz..önümüz bayram..

  • dedim dedim de kime dedim  (16.09.15 13:56:54)
haftada 1-2 gün sabahları simit-karper peynir-çay eşliğinde kahvaltı. ancak 9da mesai başlayan yerde herkesi 8de oraya dikmeyin. 9'da başlasın yarım saat veya 1 saat sürsün sonra işlere başlansın. hem insanları birbirine yaklaştırıyor, hem ucuz yollu bir şey, hem arkadaşlık ortamı falan oluyor, hem gayri resmi muhabbetlerle işleri bir şekilde daha da düzene koyuyor.

  • yemrem  (16.09.15 14:02:03)
kadın çalışan olsun. full sap lan bura. ağır koku var.

  • orijinal nick bulamadim  (16.09.15 14:04:11)
maaşlar düzenli yatsın her odada kamera olsun kimse kafasına göre bel altı muhabbet edemesin. hatta şöyle söyleyeyim kimsenin odası olmasın orta masalar olsun muhabbet edecek fırsatı bile olmasın insanların.
yemekler iyi olsun bir de şu işçilere hayvanmış gibi davranan tüm idari personele sağlam bi siktir çekilsin.

  • mantarliborek  (16.09.15 14:06:20)
-maaşlar düzenli yatıyor o konuda hiç sıkıntı olmadı

-simit-çay vazgeçilmez gibi bir şey zaten neredeyse her gün fix

-şirkette sadece iki erkek var :/

-her odada kamera var ama çok sallanan bir şey değil zaten herkes birbirini görebiliyor sadece uyuyamıyorsun falan, o kadar :')
  • golgem var iyi ki golgem var  (16.09.15 14:09:06)
bizde olanları söyleyeyim azıcık ibret alın.

her ay şirket çalışanlarıyla güzel bir yerde toplu kahvaltı, doğum günü organizasyonları, yılbaşı organizasyonları, senede birkaç kere piknik, barbeküler, güneyde toplu tatil, kıbrıs'ta tatil, yurtdışı gezileri, yürüyüş organizasyonları, arkeolojik geziler...

çalışanlara, evlenirken 1 maaş ikramiye, her çalışana yılbaşında altın.

şirket içinde playstation odası, uyuma odası, fitness center, wellness center.

özel günlerde özel programlar.
  • [silinmiş]  (16.09.15 14:12:13)
bizim işyeri her sene değiştirmek kaydıyla doğum günlerimizde ufacık minicik bi hediye ve kart gönderir.
düğün sünnet vs gibi özel durumlarda şirket içinde ekstra bir yardım toplanabilir.

öğle yemekleri dışarıda yeniliyor veya dışarıdan sipariş veriliyorsa şirket içinde pişebilir veya bir catering ile anlaşılabilir.

ayrıca küçük bir mutfak organize edilebilir. bizim mikro dalga fırınımız, tost makinası gibi bişeyimiz ve buzdolabimız var. getirdiğimiz şeyleri koyup ısıtıp yiyebiliyoruz istediğimiz zaman.
  • halanne  (16.09.15 14:31:18)
her sabah tekrar fullenen bedava minibar.

filtre kahve, mümkünse espresso da yapabilenlerden.

belirli saatlerde internetin serbest olması, websense filtresinin kaldırılması,. (facebook falan açılmıyor normalde bizde)
  • esenboga  (16.09.15 15:04:21)
cumartesi tatil olsun başka birşey istemem

  • gulsum  (16.09.15 17:10:36)