kedi almak istiyorum ama hiç bir bilgim yok

ev de yalnız kaldığımdan dolayı ve artık sorumluluğu bir nebze artırtmak istediğimden kedi almak istiyorum.yardımcı olmak isteyenleri bekliyorum.

lokasyon bilgisi verirsen daha kolay olur

  • dinsiz adam  (12.09.15 20:03:56)
hiçbir bilginiz olmadığını belirttiğiniz için, bilgi amaçlı:

kedinmivar.blogspot.com.tr
  • whimsical  (12.09.15 20:08:55)
merhaba, biz sahiplendiriyoruz bikac ilan asagida. bilgilendirme de yapariz, hic sorun olmaz :)

  • doras  (12.09.15 21:23:20)
Kedi satin alinmaz bu arada. Ilk bilgi bu olsun aklinda kalsin. Veterinerlere ugra. Onlar sana yardimci olur hatta kendileri de verebilir.

  • Traveller  (13.09.15 00:23:00)
aynen yanlış oldugunu anlamıştım.ama yaziiim dedim.tesekkürler

  • qavqaw  (13.09.15 09:01:46)
"kedi almak" ifadesini ben "eve almak" diye algılamıştım/yorumlamıştım. tabi ki satın almayın. sokaklar, dernekler, barınaklar kedi dolu...

  • whimsical  (13.09.15 13:18:57 ~ 13:19:46)
Sahiplenmeyi düşünüyorsanız İstanbul Ümraniye'de 3 yavru tekir var. Ben de 3 yetişkin dişi kedi ile yaşıyorum. Sormak istediklerinize yanıt veririm.

  • one minute  (14.09.15 19:04:19)
* kakasını çişini kuma yapıyor ama kumunu günlük değiştirmeniz gerekiyor. (kakalarını tek tek kürekle topluyorsunuz yani)
* yavru bi kedi sahiplenirseniz size alışması daha kolay olur
* düzenli olarak aşı yaptırmanız gerekiyor, bunun için güvenilir bir veteriner bulmanız lazım
* en önemlisi! en az 10 yıl aynı evi paylaşacaksınız. önümüzdeki 10 yıl için ona bakabilir misiniz bunu iyi düşünmek gerek
  • 7876  (14.09.15 19:09:05)