skyler white olayı

sadece 1. sezonu izlemiş biriyim. gayet evine yuvasına bağlı bir kadın olarak tanıdım kendisini. sözlükte kendisiyle ilgili bu kadar hakaret dönmesinin sebebini çok fazla spoiler vermeden anlatabilecek biri var mı acaba? bu kadın bu küfürleri hakedecek ne yaptı? bir kadına bu kadar yüklenmek ayıp olmuyor mu?

dizi bitince tekrar konuşalım

  • icim urperiyor  (10.09.15 13:42:59)
Uzun uzun anlatırsak spoiler olacak ister istemez. Kısacası ilerideki sezonlarda kendisine "orospu" denmesinin sebebini anlarsın, bu kelimeyi ileride baya hak edecek :D. Walter'ın ailesi için yaptıklarını benimseyeceğin için kadının yaptıklarına ister istemez kinleneceksin. Ha sözlükteki linç abartılı bir konu ama sözlükteki linç ve abartı durumlarını biliyorsun.

  • osurdum  (10.09.15 13:43:35 ~ 13:43:54)
dizi bitince sen de basıcan küfürü :)

  • masa penisi  (10.09.15 13:44:50)
kaçıncı sezonu beklemem gerekiyor? son bölüme kadar beklemem gerekmiyodur umarım.

  • josephinebrunsvik  (10.09.15 13:46:13)
senin yüzünden şu güzel perşembe gününde camı pencereyi indirdim, elimi kestim. OROSPU SKYLER

  • der meister  (10.09.15 13:46:17)
kendisi gerçekten pis bir kadın..

  • dedim dedim de kime dedim  (10.09.15 13:48:22)
www.youtube.com

Ahaha sadece biz değiliz kadına söven. 2. sezon da yine nispeten düzgün geçer de 3. sezondan itibaren söversin.
  • osurdum  (10.09.15 13:48:54 ~ 13:49:15)
tam bir süzme.
iki kez süzülmüş hem de.

  • skbn  (10.09.15 14:04:10)
ikinci sezonun sonlarına doğru, ortasından sonra biraz anlıyor gibi olacaksın.

  • kibritsuyu  (10.09.15 14:10:45 ~ 14:31:54)
iyi ki spoiler vermeyin demiş. videoyu açma diyeceğim ama çok geç kaldım sanırım.

  • der meister  (10.09.15 14:11:56)
BAK YİNE OROSPUYU HATIRLATTIN BİZE !!!!1!11

Şaka şaka dizi karakteri işte izle geç.
  • harzem  (10.09.15 14:13:42)
Cevap Julia Mcnamara'da gizli

Bir de hamile kadınların yanında pofur pofur sigara içtiği için en büyük tepkiler geldi
  • neferkitty  (10.09.15 14:15:31 ~ 14:18:56)
beş sezonun tamamını izleyen biri olarak, neden sevilmediğini ben hala anlayamıyorum açıkçası. bence çok zeki, sağlam, güvenilir bir kadın. walter da çok sevilesi bir herif değil sonuçta.

  • binary  (10.09.15 14:24:24)
bence walter'la aşırı özdeşleştikleri için kızıyorlar. kadının o kadar da bi orospuluğu yok. yani walter'ın bu hale gelmesini, herşeyi ailesi için yapması gibi basit bir şeye indirgersen ok kadın da şerefsiz ama milyon tane insan, elindekilere razı gelirken, walter'ın zamanında kendini gerçekleştirmeyi başaramayan, büyük hayalleri olan ancak aşağılık kompleksi nedeniyle birden narsist bir canavara dönüştüğünü kabul etmemiş olursun.
o eroin kıza yaptığı şey bile yeterli benim gözümde.

  • red g  (10.09.15 14:30:20)
red g +1
ki, "her şeyi ailesi için yapma" mevzusu da beşinci sezon finalinde, walter'ın kendi ağzından açıklığa kavuşuyor. walter, beş sezonun beşinde de sürekli değişen, dönüşen bir karakter...

  • binary  (10.09.15 14:32:25)
o aldırdığın araba yıkamacıda 3 gün köpük su bassalar yine senin orospuluğunu temizleyemezler skyler.

  • confessions of an adman  (10.09.15 14:45:40 ~ 14:46:00)
Spoiler vermeyeyim de kocasının yaptıkları karşısında kadın da saçmalamaya başladı. ama haketmiyo bu kadar nefreti bence. Biz diziyi seyrederken olayı kocasının gözüyle izlediğimizden ne yaparsa yapsın hep adamı haklı bulduk. Bütün bunlar olurken hala aynı psikolojide olamazdı tabi kadın da. aferim kocacım devam et demedi, istemedi kocasının yaptığı o kötü şeylerin (söylemeyeyim neler neler yaptığını) sayesinde gelen kirli parayı. kötü oldu sonra.

  • innerbliss  (10.09.15 16:12:46)