psp de gördüğüm ilginç ve güzel oyun.. adını bilsem indiricem

selamlar dostlar;
psp de bir oyun soruyorum.. bir zeka ve beceri oyunu idi...
arkadaş oynarken görmüştüm... küçük bir adam karakteri var.. siyah çizgi şeklindeydi sanırım. hiç durmadan yürüyordu, üzerinde yürüdüğü platform değişip duruyordu. sen de adamın yönünü değiştirip doğru yone gitmesini sağlıyordun.. burada aslında adamı değil platformu hareket ettiriyordun... adını bilene çok teşekkür edicem...

son bir not; "benzeri" zevkli psp oyunu tavsiyesi de alabilirim...

  • sourlemonade  (29.09.09 21:46:41)
hayır patapon var bende.. o değil..
platformda yürüyor, sadece 1 kişi.. sen platformu hareket ettiriyorsun.. adam dümdüz yürüyor.. sen engelleri geçmesini sağlayıp, boşluklardan düşmesini engelliyorsun...

  • ceyrekakıl  (29.09.09 21:49:45 ~ 21:51:40)
(bkz: echochrome)

  • sijwocaq  (29.09.09 22:13:35 ~ 22:14:27)
ya ben de bu oyunu arıyordum ama indiremedim. bu konuda siz de bana yardımcı olursanız sevinirim.

  • ne-hall  (29.09.09 23:31:38)
@ne-hall
link vermem doğrumu bilmiyorum ama... link vermeden çözeyim şu durumu :)
google pspciyiz yaz, sitenin arama motoruna "echochrome" yaz. çıkan tek konu başlığının içinde.. yaklaşık 50-60 mb lık bir dosya olsa gerek. 2 linkle iniyor.
  • ceyrekakıl  (29.09.09 23:58:17)