Dizi önerisi

Selam diziciler. Su dizileri seven birisi olarak sevebilecegimi düsündugunuz dizi önerisi ariyorum, hemen bu gece baslayacagim:

-Person of interest (hastasi oldum yazin, 2 ay oldu bitireli yolda gordugum insanlari hala harold finch saniyorum falan)
-Homeland (off ozellikler o 4. sezon ne superdi)
-Wayward pines (dun gece bitirdim iki gecede, leziz)
-Sopranos (ozellikle ilk sezonlar)

-Black books (muthis ingiliz komedisi)
-Seinfeld (kramer ve costanza karakterleri bambaska)
-True detective (1.5 sezon izledim henuz; ilk sezonda rust karakterinin yani matthew'in sarisin polisten daha iyi oyunculuk sergiledigini dusunenlerin zevkine istesem de guvenemem, lutfen kizmayin)

Bunlar disinda bazen cok sevip bazen az sevdiklerim:

-chuck
-friends
-himym

Tesekkurler!

Mobilden editleyemedim; film de onerebilirsiniz, hic farketmez cok mütesekkir olurum.

  • only alcoholica  (01.09.15 23:15:46)
house of cards
true detective
da vinci's demons
  • Nuwanda  (01.09.15 23:18:15)
www.imdb.com

larry david, kesin seversin.

www.imdb.com
  • nickimin hakkini veremedim  (01.09.15 23:20:57)
the it crowd
little britain

ikisi de çok güzel ingiliz dizileri.
  • allanpoe  (01.09.15 23:20:59)
Mozart in the jungle
Humans

  • kayan kayin  (01.09.15 23:42:20 ~ 02.09.15 02:25:16)
Luther. Luther diye diye 4. sezonu da çekmeye ikna oldular adamlar. Luther'i izle.

  • angelus  (01.09.15 23:43:47)
Sherlock

  • eagofant  (01.09.15 23:49:53)
curb your enthusiasm, the it crowd (+1)
penny dreadful
louie
spaced
wilfred
how not to live your life
coupling
  • muallamuallakta  (02.09.15 00:03:22)
  • günayyıl  (02.09.15 00:06:56)
parks & recreation. ilk sezona biraz dayan, müthiş.

  • rubenanyukov  (02.09.15 00:51:11)
tek tek herkese teşekkürler arkadaşlar.

-the it crowd ve house of cards çok sevdiğim diziler, tahminlerinizde tam isabet göstermişsiniz yani :))
-curb your enthusiasm, how not to live your life, coupling ve spaced'ı da sevmiştim ama sadece 3'er 5'er bölüm izledim hepsinden. bağımlılık yapacak kadar sevemediğimden değil de o zamanki (6-7+ sene önce) ruh halimle ilgili olabilir. tekrar şans vermeyi düşünüyorum.

- little britain, mozart in the jungle, extras, louie, luther, sherlock, penny dreadful, wilfred, its always sunny in Philadelphia (ismini çok severim uzun yılladır, bir türlü izleyemedim), ve parks & recreation'un hepsini not alıyorum. Hepsine bir şekilde bakacağım.

çok teşekkürler öneriler için. başka arkadaşlar da önermeye devam edebilirler. hem cevap veren bir kişi diğer cevapları görüp fikir de edinebiliyor bence, o da çok hoş :)

iyi seyirler herkese!
  • only alcoholica  (02.09.15 01:50:21)
Boardwalk Empire.

  • auroraaurora  (02.09.15 01:53:50)
Fringe
Suits

  • zipparabon  (02.09.15 02:27:00)
hemen 24 izle.

  • xenophobe  (02.09.15 02:58:47)
fringe +1

bir de black mirror ları izle.
  • baharat  (02.09.15 10:13:27)
true detective'e karşılık olarak the killing
person of interest'e karşılık olarak da leverage ve hustle diyorum

  • halanne  (02.09.15 10:31:22)
the americans.

  • nughun  (04.09.15 17:59:20)