var mısın yok musun ne zaman bitiyor?

var mısın yok musun tam olarak ne zaman bitiyor belli mi? bilen var mı? acun medya sitesinde baktım ama tarih fln göremedim acil cevap lütfen.

son 30 gün demişti bu sezon için. her programın başında da söylüyor, son x program diye. ama şu an kaç kaldı bilmiyorum. aşağı yukarı 10 program falan sanırım.

  • pomolilik  (28.09.09 01:39:03)
ya bana kesin tarih lazım. 2 hafta önce başvuruda bulunmuştum, 1 hafta önce mülakata çağırdılar, daha sonra dedim, bu akşam yine çağırdılar yarınki program için ama şehir dışındayım şu anda, istanbul a bu aralar dönecektim zaten ama yarın akşam yetişmem zor, bi de program bitecekse, yani yarışamayacaksam sadece stüdyoyu doldurmak için gitmeyi de mantıklı bulmuyorum çünkü çok kişi çağrılıyo mülakata biliyorum. ama yine de aklıma takılıyo acaba yarın gelsem mi istanbul a, sonuçta ne olacağı belli olmaz belki seçilirim yarışmaya fln. ya kafam karıştı bilmiyorum naapacağımı.. :(:(

  • nihannihannihan  (28.09.09 01:53:43 ~ 01:54:33)
boncuk nickli suser'un yarışma başlığına sözlükte yazdığı bir yazı vardı. onu okuyabilirsiniz mesela, konuyla ilgili.

çünkü onun anlattığına göre yalandan bir yarışma organize ediliyor. herkes kendini tanıtıyor falan, o kutuların başında. ilgi çekici bir tipseniz, kabul ediliyorsunuz.

siz de ilgi çekici, garip bir tipseniz, kabul edilebilirsiniz.
  • pomolilik  (28.09.09 02:04:05)
şansım olabileceğini düşünüyorum zaten ama bi de 3 mülakat yapılıyormuş ve her mülakatın arasında 10-15 günlük süre varmış. o zamana kadar sürer mi ki yani yarışma?? ya lütfen bilen biri acil cvp versin ona göre cvp vercem mülakat çağrısına.

  • nihannihannihan  (28.09.09 02:08:01)