gossip girl takipçileri

birinci sezonun başında dan le serena ayrılmış ya neydi ayrılıklarının sebebi peki?? birinci sezonun ilk birkaç bölümden sonra cnbc e den ister istemez uzak kadığımdan dolayı kaçırdım diziyi bayağı bi. şimdi 2. sezonun ilk bölümlerinden birini izliyorum da bi ayrılıp barışma olmuş. öyle işte acil cvp lütfennn ona göre izlemeye devam edeyim. bunlar böyle sevgi tomurcuklarıyken ne olmuş ta ayrılmışlarr?? thx şimdiden.

Dan Serena yı Georgina ile aldattı diye biliyorum ben. Ayrıca Dan Serena'nın Nate ile birlikte olduğunu öğrenmiş olabilir.

  • Celebrian  (27.09.09 19:17:52)
aaa serena nate le mi takılmış yine?? nası yaa bunlar(dan-serena) birbirlerine çok aşık değiller miydi ki?? bi de şey ya georgina kimdi, neciydi? :/ ben baya bi izlememişim:) bi de serena yla blair nası barıştılar, blair serena dan o derece nefret ediyorken ? bunu da çok merak ediyorum..

  • nihannihannihan  (27.09.09 19:28:20 ~ 19:29:10)
@ divit; esmer kız dediğin şu 2. sezonda nate le takılan kızcağız mı? onlar şu anda dan le kanka gibi görünüyo ama alla alla kafam karıştı baya

  • nihannihannihan  (27.09.09 19:30:49)
ya sorun serenanın ismi yani dan onu ezmeye mi calışıyor ne???
evet geeorgina yı öptü Dan.ama nate le serena arasında bişi yok ya .nate katherine le yakalanmamamak için serenaylaymış hissi verdi.ama nate şutlayacak katherine i...

yok ya takipçisi degilim denk geliyor bazen...
  • voodoo 007  (27.09.09 21:53:44)
pek ciddi takipcisi yok sanırım ben açıklayayim
Georgina Serenanın geçmişi hakkında pek çok bilgiye sahip ve serena bundan rahatsız çünkü geçmişte fazlaca yaramazlık yapmış.Şimdiyse değiştiği için ve Dan a aşık olduğu için bunların dan tarafından öğrenilmesini istemiyor bu yüzden georginanın huyuna gidiyor.Ama geroginada biraz cadı ,Serenaya uyuşturucu veriyor çaktırmadan ve mevzular kopuyor.Serena ne yaptığını hatırlamıyor..
Dan de eşeliyor örenemeyince cıldırıyor tabi.Serena yalan söluyo dan e ben bi kaç elemanla yattım falan filan diye,dani üzmemek için.Dan de buraya kadar diyip çekip gidiyor.
Derken Serenanın geçmişi orataya çıkıyor ama o sırada georgina kendini farklı tanıtıyor Dan e ve kendine tahrik ediyor serenadan ayrılması için.Sora heryşey ortaya cıkıyor ve Dan le serena barışıyor falan filan diye gidiyor...
  • Mccknightt  (28.09.09 04:24:18)
hmm baya karışmış ortalık yani :) peki benim izlediğim son bölümde blair in partisine gidiyorlardı, asansör de kaldılar, sonra ayrılmaya karar verdiler o arada. neden ki?

  • nihannihannihan  (28.09.09 14:24:17)
onu direk acıklayamam ki baya komplikde 1. sezondaki birçok bölümü izlemen lazım,bazı şeylerin birikmesi gibi birşey...

  • Mccknightt  (28.09.09 15:17:53)
asansorde ayrılmasının sebebi daha once ayrıldıga sebep olan sorunları cozemediler..dan asansorde kaldm ben dan humpherey dedi. serena buna kızdı neden benim adımı söylemedin dedi.
sonra -yazık ya dan e cok eziliyor- dan tekrar aradı serena da burada dedi...sonra ayrıldılarrr

  • voodoo 007  (28.09.09 22:27:40)