Bodrum - Ücretsiz kumsal tavsiyesi

Bodrum'da her kumsala bir işletmeci çökmüş.
Ücret ödemeden gidip denize girebileceğimiz, işletmelerin fahiş fiyat politikası uygulamadığı, denizi dalgasız, mümkünse sahili kumlu bir plaj arıyoruz.

Yahşi iyi mesela, işletmeler şezlongdan ücret almıyor, sen de karşılığında bir şey yiyip içiyorsun. Fiyatlar çok anormal değil. Buna benzer yer önerebilecek var mı?

Plaj dışında şunu da mutlaka yapın diyeceğiniz, kenarda köşede kalmış atraksiyonlar varsa onları da yazın lütfen.

ortakent kefi beach cok keyifli. kişi başı 30tl harcama alt limiti var. ki bu 30 tl'yi her türlü her yerde harcarsınız. yemekleri vs cok guzel.

  • cokponcik  (26.08.15 10:05:22 ~ 10:06:50)
türkbükü'de halk plajı var, hemen ücretli alanların yanında, yani aslında aynı denize giriyorsun.

halk plajı ücretsiz, plaj kum, denizi de süperdi en son.
  • loveinaflipbook  (26.08.15 10:06:33)
bitez'deki plajlar da ye öde mantığıyla çalışıyor.
merkez'de halikarnas'ın ilerisindeki bi plajı da belediye işletiyor sanırım. fiyatlar makul. ama kum yok.

  • optum kib bye  (26.08.15 10:09:07)
yarımadanın güney tarafındaki plajların çoğu aynı sistemi uyguluyor zaten. yahşi'de (vona beach) bir sınır koymamışlardı. ama diğerlerinde bir alt limit belirliyorlar ki zaten geçiyorsun. diyor ki adam başı 25 liralık ye iç, şezlonge şemsiyeye para verme. bu yıl gittiğim plajlardan akçabük'te kişi başı 20 lira (10 şezlong+10 harcama), karaincir'de kişi başı 30 lira, akyarlar'da başı 35 lira, yahşi kişi başı alt sınır yok ama yiyip içmek mecburi şeklinde fiyatlandırma vardı. gitmedim ama aspat solida beach içlerinde en pahalısı, kişi başı 65 lira dedi.

hiçbirini istemezseniz kendi şezlongunuzu şemsiyenizi alıp halk plajına %100 ücretsiz gidebilirsiniz.
  • kibritsuyu  (26.08.15 10:10:07 ~ 10:11:02)
bodrum belediyesi plajlardan ücret almıyor, bu sene başladı bu uygulama. istediğiniz yere gidebilirsiniz. eğer isterseniz arkadaki restaurantlardan sipariş verebilirsiniz. ben şahsen torba derim.

  • psyke  (26.08.15 14:51:18)