Beni deniyor mu?

2-3 ay önce sosyal medyadan ve birçok yerden engellediğim biri var, muhabbetin ilerleyip boka sarmaması gerektiğini düşündüğüm için engellemiştim. Bugün beni aradı, hiçbişey olmamış gibi hatrımı sordu ben de aynı şekilde ona nasıl gidiyor tarzı bir şeyler dedim ve sonrasında bi sn, şimdi kapatayım 2 dakikaya dönerim dedi ve aramadı.

Benim onu aramamı bekledi herhalde dimi?

Not: Ben erkeğim, o kadın.

Deniyor. Arama.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (16.08.15 04:16:39)
hoşlanıyorsan niye engelledin
hoslanmiyorsan hoslanmani istiyor
senden hoslanmiyorsa sen aradiktam sonra tekmeyi kendi vurmak istiyor
eyyorlamam bu kadar
  • deryack  (16.08.15 05:14:52)
hoşlanmıyorum, karşı taraf fena zorluyor ama bişeyler olması için...

  • scent of a pastrami  (16.08.15 17:27:01)
sosyal medyadan engelleyip, o telefonla arayinca neden actiniz ki?
evet aramanizi beklemis.

  • chaotic good  (16.08.15 17:29:23)
telefon numarası kayıtlı değildi. tahmin edemedim o olduğunu...

  • scent of a pastrami  (16.08.15 17:31:01)
ha bu arada zaten ben aramam, bu tarz taktik olaylarını da sevmem bir ilişkide. sadece beni deneyip denemediğinden emin olmak istedim...

  • scent of a pastrami  (16.08.15 17:36:48)
seni deniyor. sen ona dönüş yapmazsan (msj. , tel. vb) kısa bir süre sonra (1-2 gün)sana tekrar dönecek.

diyecek ki; "ya kusura bakma o gün çok acil bi işim çıktı da tekrar arayamadım, ee nasılsın vs"

bu arada; senden uzaklaşmasını istiyorsan bu kadar kaçma. sadece kayıtsız kal.
  • kupigometa  (16.08.15 17:51:15)
Bir kadını sosyal medyada engellemen gerektiyse ağır ruh hastasıdır. Arama kardeşim.

  • arnold schwarzeneger  (17.08.15 09:07:37)
Yok yok aramayacağım zaten o konuda sıkıntı yok :)

  • scent of a pastrami  (17.08.15 09:15:47)