bu koltuk nasıl temizlenir

arkadaşlar bu koltuğu oluşturdum kollarını sökerek. üstüne içecek döküldü, deterjanlı bezle sildim ama geçmedi o ekşimsi koku.

nasıl geçirebilirim?

bence bu koltuğu evden uzaklaştır sağlık açısından hayatımda gördüğüm en leş koltuk :)
illa oturucam diyorsan da şundan al ozaman.
www.hepsiburada.com
  • jamswety  (12.08.15 17:46:31)
dostum koltuğu sileceksen çamaşır suyuyla falan iyice silerek temizle. içine yumoş falan da at koksun diye.

ama bana kalırsa kılıflarını çıkar ve yıka. içindeki süngerleri de bi mobilyacıdan satın al. ucuz zaten onların içi.

yastıklar çıktıktan sonra iskelete geçirilmiş kumaşı da iyice bi sil. sonra da 5-10 tl ye bi koltuk kılıfı al. lastikli don gibi koltuğa geçir. üzerine bişey dökülürse ona dökülsün.
  • kupigometa  (12.08.15 17:51:45)
abi bence el bombasiyla falan imha et sen koltugu

  • yonge and bloor  (12.08.15 18:13:03)
abi ölmüş bu koltuk

  • cilgin fantezilerin adami  (12.08.15 22:08:06)
Basınçlı su halleder ama parçalanır, patlar elinde kalır. Yak gitsin amk.

  • ne bakiyon kardesimm  (12.08.15 22:41:16)
cevapları yeni okuyorum da yak diyen, at diyen, el bombası tak diyen.. bu koltuk benim en sevdiğim koltuk. kolları falan da vardı söktüğümden kötü görünüyor kenarları. neyse çok zoruma gitti yau jsdgjg

@kupigometa sağol deneyeyim bakalım belki olur.

@jamswety dediğini ilk kez gördüm iyi bir şeye benziyor. sağol :)
  • felsefeye duyarli insan  (13.08.15 12:31:15)
Bence koltuk yakışıklı değil ama sempatik asgdsfsd

Koltuğun tip bomba yalnız, gariban gibi bir köşede ''beni atma'' diyor resmen :D

Sen bu koltuğa bi isim koy sonra da kupigometa'nın dediği gibi süngerleri kılıfları değiştir.
  • neferkitty  (13.08.15 12:35:00)