TL ye en yüksek faiz veren banka?

netten bunları karşılaştırabileceğim düzgün bir site varmı? googleda aradım biraz ama bulamadım. mesela ing bank %11.5 veriyor görünüyor ama 3 ay sonra 8.5 veriyor. en yüksek enpara 11.75 ile veriyor ama daha önce 1 aylığına kullanıp kapatmıştım enparayı. bela olabilme potansiyeli yüksek ve adam gibi muhattap yok :I

enpara için: "bela olabilme potansiyeli yüksek ve adam gibi muhattap yok :I" diyorsan sen bankacılık sistemine hiç girme zaten. nakit taşı yanında sürekli çok ciddiyim.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (31.07.15 13:03:58)
ilk çıktığı zaman almıştım. amazondan bir ürün almıştım ozaman alışverişin bir bölümünüde geri iade ediyordu. amazondan alışveriş yaptıysanız bilrisiniz adamlar ürünü kargoya verdiklerinde hesaptan para çekerler. enpara ile anından çekilmişti. amazon ürünü yollayamacağını söyleyince sorun yaşamıştım. çünkü amazon biz birşey çekmedik kardeş bankan çekmiş derken, bankada kayıtlarımızda amazon ücreti çekmiş diyordu. çok sıkışık bir zamanımda aptalca evrak kürek işlerle uğraşmak zorunda bırakmışlardı. sonunda iadeyi almıştım ama büyük bir negatif kazanmışlardı. birşeyleri değiştirdiklerini sanamıyorum pek

@yazar yazmaz yazan yazar, ilk bankacılık tecrübem olmayacak yeni bir bankaya bir miktar para yatırmak
  • Huan  (31.07.15 13:04:18 ~ 13:05:38)
çok ekstra bir durum olmuş seninkisi o halde söylediklerinde haklısın sözüm geri.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (31.07.15 13:17:18)
En iyisi enpara

  • dafuq  (31.07.15 14:01:51)
  • 507  (31.07.15 14:19:24)
ben ing turuncu kullanıyorum, memnunum.

  • my name is faith  (31.07.15 15:06:23)