house md izleyim mi?

her bölüm farklı hikayeler anlatan dizileri sevmiyorum. bütünlük seviyorum. misal lost gibi. izleyim mi bunu? hakeza mentalist var monk var izlemek için sıraladığım ama dediğim gibi hikaye sürekliliği yok sanki.

bi tek sherlocku seviyorum her bölüm farklı hikaye anlatan.

izleyim mi gardaşlar? kendi beğenilerinizi bi kenara bırakıp yukarıdaki duruma göre değerlendirseniz ne dersiniz?

houseta her bolum farkli bir olay var, ama her bolumde ana karakterle ilgili onemli gelismeler ve dialoglar oluyor. mesela standard bir mentalist bolumunde (ki 23 bolumluk bir sezonun yaklasik 18 bolumu boyledir) bolumler karaktere pek bir sey katmaz. ama houseta gercekten zeki ve dusunduren konusmalari ve davranislari izliyorsun. ha turkce izlersen, ceviri ne kadar kalitelidir bilemem, bahsettigim seyler ceviride yok olmus olabilir. ben hicbir zaman hastalik cozmeyi en on planda dusunmedim.

  • sinatra  (12.07.15 02:04:32)
house bir hastane dizisi değildir zaten, geneli hastanede geçen bir dizidir sadece.

  • devilred  (12.07.15 02:13:32)
Herne dizisi deviyorssn sev. Ama house u mutlaka izle..

  • arnatuile  (12.07.15 02:17:27)
öyle tek sürükleyici bir olay arıyorsan homeland tavsiye ederim.

  • tescillimarka  (12.07.15 02:56:28)
izleme. ben de senin gibi her bölümü ayrı olan dizileri sevmeyen biri olarak house'a da katlanamamıştım.

  • cthulhu  (12.07.15 03:01:20)
house izleyen hayatı sorgulamayı öğrenir.bir çok bölümde kendinizden parçalar bulacaksınız.6 defa tüm sezonları devirmiş ve kolay beğenmeyen bir insan evladı yorumudur.

  • milli gurme  (12.07.15 03:06:27)
tabii ki izle. durma hatta. hemen aç başla.

  • istenmeyen evlat  (12.07.15 03:11:41)
Sherlock u seviyorsan kesin seversin.

  • pshasha  (12.07.15 03:40:48)
tabi lan manyak mısın

ben 2 kere bitirdim. mutlaka izle.
  • tekilasisesi  (12.07.15 03:52:23)
9gag.com

Çoğu house bölümü bu mantıkla işler. Fakat aralara karakterlerimizin hikayesi, olaylara bakış açıları falan işlenir.
Bir de arada bir efsanevi bölümler yaparlar. Sırf bu bölümleri tekrar izleyip aynı keyfi almak için hiç izlememiş olmayı dilerdim.
  • geven kafa  (12.07.15 04:00:50)