17 yaşındaki erkek öğrencilerle ilişkiye giren kadın öğretmen

sözlükte yazılanları okuyunca halimize üzüldüm. aşağıdaki linki başlığa atabilir mi biri? belki bir kişiyi kurtarır, bir kişiyi değiştirir.

www.youtube.com

buradan bakınca şimdi toplayıp bir dolmuşla psikoloğa götürsen en az 5 ayrı tehşisle tedavisine başlanacak adamlar "benim oğlum yapsa sırtını sıvazlardım, "helal olsun" derdim" diyor gibi duruyor. çok garip.

psikolojik bir tahribat, zorlama varsa suç, diğer türlü 22 sene cezayı hakedecek ne var ben anlamadım.

  • widee  (09.07.15 08:20:10)
18 yaşında olsa suç teşkil etmeyecek miydi bir de? insanlar 16 yaşında sevişmeye başlıyor bizde bile. olayın pedofiliyle zerre alakası yok.

o yaşlarımızda bizim de aklımızda fikrimizde olan şey seksti. 22 yıl nedir anasını satayım. varg kilise yaktı, adam öldürdü bu 23 yıl hapis cezası aldı.

this is fuckin' insane man...
  • mermize  (09.07.15 08:29:41)
abi haberi okudum, hiç de öyle tecavüz gibi durmuyor yahu. 17 yaşında üç erkek öğrenci var, bu hocayla ilişkiye giriyor bu üç kişi. 17 yaşındaki insan da seksin ne olduğunu az çok bilir, zira illaki sevişmiştir amerikanya gibi bir memlekette. bu üç adamın üzerinde olayın herhangi bir psikolojik tahribat yarattığına zerre inanmıyorum.

22 yıl nedir abi bir de...
  • mermize  (09.07.15 08:43:14)
Olay hakkında bilgim yok, sadece şunu söyleyip kaçıyorum:
Öğrenciler kız öğretmen erkek olsa aynı tepki mi verilecekti acaba?

  • shi aila  (09.07.15 08:59:13)
lan elleri öpülesi öğretmene 22 yıl hapis vermişler. hep kıskançlıktan oluyor bu. bizim de şöyle kütür kütür grup seks meraklısı hocamız olsa baş tacı ederdik. 17 yaşında hangi çocuğun psikolojisi bozulacak bu durumdan. çocuk ihtiharın eşiğinde olsa o hocayla seviştikten sonra düyanın en mesut adamı olur ama anlamamış mahkeme durumu. 18 yaş limiti kalkmalı bence, 16 filan olsun en azından.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (09.07.15 08:59:22)
22 yıl ne la? Sürün ülkenizden bize yollayın o karıyı, bu kadar insan okuma aşkıyla dolar 2 senede profesör dolar ülke. 22 yılda ziyan olacak karı ya :(

  • six packsiz  (09.07.15 10:14:59)
Olayın tecavüzle ne alakası var anlayamıyorum. Tamam erkeklere kadınların tecavüz edebilceğini anlıyorum da bu videonun o haberle ilgisi yok gibi çünkü çocukların consenti var? Ha pedofili dersin, o tartışılabilir.

  • pikrua  (09.07.15 10:24:39)