Dizi önerisi

Eski dizilerden olabilir. Piyasada genel anlamda bilinen tum dizileri izlemisimdir.

House Md., Oz, The Wire, Breaking Bad, Utopia, True Dedective, Fargo, Braquo, Boss, The Killing, Bron/Broen, Sherlock, Californication, The IT crowd, The Mentalist, Lie To Me, GOT, Coupling, My Name is Earl, The X Files, Entourage

sevdigim dizilerden bazilari.

Oneriniz polisiye olsa aslinda ne guzel olurdu.

Suits.

  • brad pitt  (21.06.15 23:45:32)
Komedi: Monk, Friends, Frasier, Extras, Modern Family, New Girl.

Diğer türler: Boardwalk Empire, Bones, Criminal Minds.

Bunlardan izlemediklerin varsa göz at derim.
  • iamelf  (21.06.15 23:45:59 ~ 23:46:40)
yenilerden daredevil güzel gidiyor

  • feykalade  (21.06.15 23:47:54)
Suits: izledim
Monk, Friends, Fraiser, New Girl: izledim.
Modern family 1-2 bolum denk geldim sarmadi. Extras izlemeyi istedim ama izlemedim deneyeyim.

Daredevil izledim.
  • entrapmen  (21.06.15 23:51:37)
listede Friends'i göremedim. tavsiye ederim.

  • facebook  (21.06.15 23:59:48)
Modern Family'e daha fazla şans verin, ve ilk sezondan başlayın. Ben de aynı siz gibi 2-3 bölüm izleyip sarmadı deyip bırakmıştım, bir boş zamanımda oturdum en baştan izlemeye başladım. Sezonlar ilerledikçe daha güzelleşen bir dizi. Zaten bölümler de 20 dakika civarı, çabuk bitiyor.

  • iamelf  (22.06.15 00:00:57)
halt and catch fire, how to make it in america

  • rivulet  (22.06.15 00:06:56)
@iamelf: tamamdır. ilk sezonu indirmeye basladim.

dude: six feet under'i parcik pincik izledim. daha once niyetlenmistim, hazir sen hatirlatmisken tekrar bastan baslamaya karar verdim.
futuruma bayagi izledim ama bastan sona izlemeyi gozum yemiyor.
sopranos zaten listemde ama agir toplari izlemek biraz hafif psikoloji istiyor, su an o da bende yok.
hustle su mu: www.imdb.com ? leverage benzeri. surekli birilerine ders falan veriyor olmalari gerek. tv'de sanki birkac bolumunu izledim. bana bayagi geliyor bu tur diziler. tabii onyargi at its finest.
  • entrapmen  (22.06.15 00:10:22)
@rivulet: ikisini de izledim. halt yeni sezona basladi, 2. bolumu birkac saat once izledim.
htmiia iptal edildigi icin cok uzulenlerdenim, belirteyim istedim.

  • entrapmen  (22.06.15 00:11:30)
house of cards
knick
fraiser

izlemediysen öneririm.
  • skyonlife  (22.06.15 01:19:31)
house of cards. kaçırma derim :)

  • drako  (22.06.15 02:13:29)
ilk 5-6 bölüme sabret ve person of interest izle hem polisiye de sayılır bi yerde :D

  • sen de git sen de unut  (22.06.15 02:18:14)
utopia. carnivale. genel olarak ingiliz dizileri... yeni başlayan mr robot bi de ama daha bölümü yok :D

  • su nanesi  (22.06.15 03:02:48 ~ 03:03:10)
sense8

  • mrthany  (22.06.15 03:04:34)
Mad men

  • füt  (22.06.15 03:07:43)
six feet under nefistir, hepsi bir yana o bir yana.
madem hazır, pek izlememişsiniz. bence hiç kaçırmayın.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (22.06.15 04:18:59)
the americans,
futurama,
community,
rick and morty,
the office,
parks and recreations,
that '70s show,
newsradio,
rizzoli & isles,
better off ted
  • inheritance  (22.06.15 10:44:01)