Futbol.. Üç büyükler

arkadaslar

1- bjk lilere neden tinerci? Diyorlar. Yani olay ne nerden çıktı bu yakıştırma?
2- sneijder e giydirmişler, adam olsan karını magazine pazarlamazdın filan. Şimdi eşinin erotif film poz vs var tamam da evlendikten sonra mı var yoksa hepsi evlilikten önce mi, yani sneijder ile ilgisi ne bunun ,, tamamen bok atma mı yoksa rahat aileler mi genişlik mi sözkonusu cidden?
3- rte melıh gokcek vs teşkilatlı adamlar da sporda iş biraz da para değil mi? Aziz yıldırım nasıl bir zengin, Ya da nasıl bir güce sahip ki koç ailesini bile indirebiliyor başkanlıkta safdışı edebiliyo? Ya da bu gücü neden hiç konuşulmuyo demirören in bilmediğimiz hiçbişeyi yok aziz yıldırım bir kere bile gücü imkan vs ile gündeme gelmeden türkiyeye kafa tutabiliyor?

Teşekkürler.

3- koc ailesinı ındırdıgı yok aile zaten karsı bu tur medyatık hareketlere. tum gazteleri tarat koc ailesının medyatık kac haberını bulacaksın?

  • bryan fury  (01.06.15 12:38:52)
1- beşiktaş taksim çevresi tinerci çok çarşı ürünleri vs giyip gezen tinerci de çok o bölgede. E ayrıca "kutu" diye tabir ettiğimiz yerde zamanında ot falan çok dönerdi. Bu oç'ları da kendince böyle yakıştırma yapıyorlar. Beşiktaş taraftarı daha çok halka yakın.

2- avrupa da yurtdışında böyle bir olay yok. Adam mankenle evli ne bekleniyor? Jardel'in karısına da çok dil uzatılmıştı. Buradan başka hiçbir yerde böyle şeyler sallanmıyor.

3- Aziz yıldırım nato'nun inşaat işlerini yapan firmanın sahibi. Güçlü adam Koç ailesi ile bir olayı yok. Ali Koç aziz'i sever ve fenerbahçe'yi de. Koç ailesi tutumu gereği futboldan uzak duruyor (ör beşiktaş'a çok destek verdiler ama yönetime girmediler rahmi koç büyük beşiktaşlıdır)
Sadece Ali Koç fenerbahçe de olmak istiyor. Aziz Yıldırım mahkemede aklanınca Ali Koç geçecek.
  • croswell  (01.06.15 12:49:23)