Amazondan samsung ssd almak

merhaba
www.amazon.com

su ürünü almak istiyorum, türkiyeye kargo dahil 75 usd oluyor. Fakat amazon kendi kur dönüşümüyle usd yi 2.73tl den hesaplamış, oradan usd olarak al dersem kullandığım İş bankası kartımın hesabından iş bankasının dolar kuru mu uygulanacak acaba? bir de kargo falan sorun olur mu yoksa direk kapıma gelir mi delivery süresi içinde

bunları öğrenmek istiyorum

tr de en ucuz 230 tl ye buldum bu ssd den. bugünkü dolar kuruyla alırsam 190tl ye alabiliyorum amazondan.

kur dönüşümü oyununa gelme. direk dolar üzerinden al. kartın zaten dolara komisyon koyacak. hem amazon hemde banka koyar double double olur.

senin için siparişi geçebilirim.
  • protrek  (14.05.15 18:11:23)
geçen gün vatanda 200'e düştü aynı model. bir iki hafta takip et türkiyeden al bence.

  • mattiadestro  (14.05.15 18:14:18)
tekrar 200 e düşer mi bilemedim ama düşerse kaçırmam tabii. Esasen taksitle almak istiyorum sanırım vatan ı bekleyeceğim. Çok teşekkürler cevaplar için

  • timewhatistime  (14.05.15 18:44:05)