yarın direksiyon sınavım var

ama kursa çok sıkıldım.şimdiye kadar symbolle eğitime çıktık.sınav aracı hyundai i20 olmuş.çok yumuşak geldi i20.alışamadım ama.şimdiye kadar hiç stop ettirmeyen ben sınava bir gün kala beş defa stop ettirdim.kendime güvenim gitti.
bana akıl,tavsiye verin.canım çok sıkkın.özellikle yakın zamanda gireniniz varsa tüyo filan verin.
iyi dileklerinizi esirgemeyin yarın için.

fast and furios kliplerini izle bol bol. Zaten sonra stop falan ettirmeyi düşünmeyeceksin. "Şu kavşakta nasıl yan veririm" asıl problemin olacak.

  • unsuz bir turk dusunuru  (01.05.15 18:24:00)
Zaten şimdiye kadar hiç stop ettirmemişsiniz, şunu şöyle bunu böyle yap diye tavsiyeye ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum. Sınavdan önceki stresten dolayıdır o, sizin becerinizle bir alakası yok. Yani sınavdan önceki derken arabayı değiştirmişler ve bununla pratik yapmadığınız için. Bence çok heyecanlanmazsanız sorun çıkmaz yarın, sonuçta birini kullanan hepsini kullanıyor. E diğer arabayla sorununuz olmadığına göre demek ki kullanabiliyorsunuz.

  • reinder  (01.05.15 18:40:55)