Piyasadaki Windows Tablet Kısırlığı, Ne Almalı?

Arkadaşlar merhaba. Ben normal android tablet alacakken sordum kendime. Zaten akıllı telefonum var, hiç oyun falan da oynamam. Ne şeyime alıyorum diye. vazgeçtim ondan, hiç önermeyin yani.

Ama windows olursa office programını kullanırım, birde klavye kılıf falan alırım. temel kullanım amacım lisansüstü eğitimde netbook niyetine okula götürmek, word dosyasında kütüphanede makale yazmak falan.

seçenekler şöyle ki casper var mesela. 32 gb falan. 700 lira. çok olumsuz yorumlar aldım.

bir de başka markalar var. 2500 lira civarında oynuyo. aslında pek seçenek de yok. tutmadı mı bu windows tablet işi? ya da android için office kullanımı?

varsa makul önerisi olan, sağolsun şimdiden.

sevgili uuth, ultrabook baktım ancak genelde çok pahalı. benim kullanım amacım o kadar pahalı değil, yine de tekrar bakıp bir kaç ürün hakkında bilgi sahibi oldum. teşekkür ederim.

sevgili krysrn mutlaka güzeldir ancak 3000 lira civarında olduğu için pek bakmadım. İlgin için teşekkürler. Mac'de office programı kullanımı nasıl, hiç apple kullanmadım.
  • mubayka  (30.03.15 01:01:36)
Hp'nın yeni çıkan ekonomik hem tablet hem dizüstü olarak kullanılabilen modelleri var. 800 ve 1400 liralık iki model var yanılmıyorsam. Onlara bir bakın, isterseniz.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (30.03.15 02:54:39)
Androidle office kullanırsın. Sana tavsiyem Lenovo Yoga 10 inc ve kablosuz bir klavye ile ateş edersin. Şarj süresi en uzun giden tablet olmakla beraber muhteşem bir teknik servisi var. Bir düşün derim. Ben kablosuz klavye ve mouse kullanıyorum.Neden mi? Puffin sayesinde
istediğim flash oyunu oynayabiliyorum.

  • guitarissimo  (30.03.15 03:06:17)
iOS'taki Microsoft Office masaüstündekinin neredeyse aynısı. 3. parti abuk subuk office programlarıyla, uyumsuzlukla falan cebelleşeceğine iPad alarak rahatına bakabilirsin.

  • darkredanger  (30.03.15 04:57:25)
Toshiba encore wt8-a-102 almıştım Vatan indiriminden bir heves, güzel cihaz ve şarjı uzun gidiyor. Tavsiye ederim

  • Northern Mariner  (30.03.15 06:01:00)
benzer amaçla asus transformer t200ta almıştım hepsiburada'dan 1200 tl'ye 32gb dahili hafızası var ancak 12 gb kullanılabilir durumda,ayriyetten mikro sd kart takılabiliyor,klavye ünitesinde 500gb hdd var ,işlemci atom z3775 1.46ghz 2 gb ram
intel hd 5000 onboard ekran kartı 1 adet usb 3.0 ,bir adet usb 2.0 ,micro hdmi ve ethernet girişi var günlük kullanımda her türlü işi görüyor.

  • sealth  (30.03.15 11:21:27 ~ 11:22:32)
Microsoft surface'a baktın mı? Amazon'da var. Amerika'dan biriyle temasa geçip getirtebilirsin.

  • yirmisantim  (30.03.15 11:51:01)
açıkçası ben de benzer bir dönemden geçtim ve sonunda paraya kıyıp surface pro 3 aldım. ikinci el bak derim. bir de istanbul bilişim garantili olanlardan al alacaksan. merak edip alan veya borç harç yüzünden satan çok. kalemi sayesinde defter de götürmezsin okuluna.

  • simbolmina  (30.03.15 20:11:45)