teknoloji bağımlıları.

bağımlı biraz ağır bir tabir ama tutkunları demek de çok magazinsel olurdu. her neyse soruyu sorayım. şimdiye kadar bilgisayar telefon ve dolayısıyla internetten ne kadar süreyle ayrı kalabildiniz. iş, uyku, yemek gibi sosyal durumlar haricinde isteyerek ve bilerek olanı merak ediyorum. ve mümkünse nasıl yaptınız ve neler sizi zorladı. teşekkürler.

bağımlı ağır tabir diye giriş yapıp hastalıkmış gibi devam etmeniz biraz ilginç geldi. istediğim zaman bırakabiliyorum malesef hasta değilim, 4-5 ay elimi sürmediğim oldu..

  • masa penisi  (29.03.15 13:19:27)
bir kere telefonumu kaybettim 4 gün falan telefonsuz yaşadım..garip bi dünya..mesela diyorsun ki şuraya gitsem kimse beni iş vs için şuraya buraya çağıramaz, akbaba recep malın mna koymus falan diye arayıp kimse benden çözüm bekleyemez..dahası hesapta soramaz çünkü telefon yok..bi yere gidince o yer komple seninmiş gibi oluyor..sonra teknik servis mail atıyor..gidip akbaba recep'in ağzına sıçıyorsun..herşey normale dönüyor..

  • dedim dedim de kime dedim  (29.03.15 13:20:01 ~ 13:20:46)